Bitcoin Tahminleri Tutan Analist: Bu Altcoin Yüzde 400 Fırlayacak!

Bitcoin Tahminleri Tutan Analist: Bu Altcoin Yüzde 400 Fırlayacak!

Paylaş
Bitcoin Tahminleri Tutan Analist: Bu Altcoin Yüzde 400 Fırlayacak!

Kriptokoin.com – Bitcoin Çin kaynaklı BTC pump’ından önce büyük bir çöküş yaşadı. Bu devasa çöküşü müthiş bir yükseliş hareketi izledi. Bu her iki yönde de fiyatı sallayan keskin hareketler herkesi şaşırttı. Popüler analistlerin çoğu bu fiyat hareketini önceden öngöremedi. Ancak bunun bir istisnası var. Looposhi isimli başarılı bir kripto para analisti herkesi şaşırtarak bu fiyat çöküşünün aylar öncesinden tahmin etti. Şimdi ise bu analist yeni bir altcoin tahmini ile manşetlerde göründü.

Looposhi isimli analist, büyük Bitcoin çöküşünü doğru bildi

Son günlerde piyasa her iki yönde de ciddi dalgalanmalar görüyor. 24 Ekim tarihinde Bitcoin fiyatı 1.000 dolardan fazla değer kaybetti. Bu keskin fiyat düşüşü analist ve yatırımcıları fazlası ile şaşırttı. Çünkü fiyat düşüşünden önce yapılan tahminler genellikle yükseliş yönündeydi. Ancak şaşırtıcı bir şekilde Twitter’da Loopshi ismiyle bilinen popüler kripto para analisti, Ocak 2019’da attığı bir tweette Bitcoin’in düşeceği tarihi nokta atışı bilerek tarihe geçti.

Başarılı analist Loopshi, kısa süre önce ise önemli bir altcoin tahminde bulundu. Kripto para analisti, son dönemde ciddi kazançlar kaydeden bir altcoin olan Binance Coin (BNB)’de yükseliş öngörüyor. Bitcoin Kâhini Loopshi, kısa süre önce yaptığı bir paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

Binance Coin (BNB)  2020’nin ortasında 100 dolara ulaşacak. Sonra büyük bir skandal olacak.

Analist: Popüler altcoin yüzde 400 oranında artış görecek

Analistin tahminine göre, Binance Coin (BNB)  2020’nin ortasında 100 dolara ulaşacak. Bu öngörü gerçekleşirse BNB yüzde 400 oranında artış görecek demektir. Sekizinci en büyük kripto para birimi  Binance Coin, yazım sırasında yüzde 1 oranında artışla 20 dolar seviyesinden işlem görüyor. Popüler altcoin şu anda 3,2 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Loopshi ile ilgili diğer haberler için “Son Bitcoin Çöküşünü Bilen Analistten Destansı Altcoin Tahmini!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap