Bitcoin SV, Binance Coin’i Geçti: Tartışmalar Başladı!

Bitcoin SV, Binance Coin’i Geçti: Tartışmalar Başladı!

Paylaş
Bitcoin SV, Binance Coin’i Geçti: Tartışmalar Başladı!

Craig Wright ve Calvin Ayre‘nin liderlik ettiği Bitcoin SV (BSV) kripto para projesi geçtiğimiz günlerde inanılmaz bir yükseliş elde etti. 110 dolar seviyesinden %50 üzerinde artış yaşayarak birden 3-4 sıra yükselmeyi başaran Bitcoin SV, Binance Coin (BNB) de dahil birkaç kripto para birimini geride bıraktı.

Bitcoin SV’nin yükseliş sebebi Craig Wright‘ın devam eden davasıyla ilgili mahkemeye yüzlerce yeni belge getirmesi olarak basına yansıdı ve bu durum bazılarına göre Craig’in Satoshi Nakamoto iddiasını doğru çıkartabilir. Sunulan belgeler daha tam olarak incelenmese de, piyasanın büyük bir çoğunluğu Craig Wright’ın yine fiyatı yükseltmek için yalan söylediğini düşünüyor.

Binance Coin – Bitcoin SV Tartışmaları

Ancak ne yazık ki bu fiyatın artışını engellemedi ve BSV bu yazının kaleme alındığı an itibariyle en büyük altıncı kripto para birimi konumunda. 193 dolardan işlem gören BSV, son 24 saat içerisinde %19,26 yükseliş yakaladı ve Binance Coin‘i 3 sıra geride bıraktı. Tabii ki bu durum Bitcoin SV taraftarlarının zamanında BSV’yi delist eden Binance ve bunun kripto parası BNB ile dalga geçmesine adeta davetiye çıkardı.

Twitter üzerindeki birçok kullanıcı Binance ile dalga geçerken, Binance taraftarları da olaya dahil oldu ve ortaya ilginç bir BSV, BNB tartışması çıktı.

Kaynak: Coin Türk

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap