Bitcoin Kâhini “Altı Aydır Görülmedi!” Dedi ve Yatırımcıları Uyardı!

Bitcoin Kâhini “Altı Aydır Görülmedi!” Dedi ve Yatırımcıları Uyardı!

Paylaş
Bitcoin Kâhini “Altı Aydır Görülmedi!” Dedi ve Yatırımcıları Uyardı!

Kriptokoin.com – Bitcoin yatırımcısı ve stratejist analist Tone Vays, kritik bir Bitcoin uyarısında bulundu. Usta analist, BTC’nin şu anda 7.000 doların altına düştükten sonra olumsuz yönde çok daha büyük bir hareketle karşı karşıya olduğunu söyledi.

Tone Vays: Bitcoin 7 bin doların altında kapanırsa altı aylık düşüştrendi başlar!

Trading Bitcoin’in yeni bir bölümünde Tone Vays, BTC’nin haftalık mumunu izlediğini söylüyor. Bitcoin, psikolojik destek çizgisinin altında kapanırsa, eski Bear Stearns analisti yatırımcıların dikkatli olması gerektiğini söylüyor. Tone Vays konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Neredeyse altı aylık en düşük haftalık kapanış seviyesindeyiz. Haftanın hala birkaç günü var. Her şey olabilir. Ancak bu hafta 7.000 dolardan daha az bir fiyatla kapanırsak, bu geçen yılın Nisan ayından bu yana haftalık en düşük ikinci kapanış olur. Bu Bitcoin için iyi bir işaret değil. Genel olarak sadece altı aylık bir düşüş trendi olacak… Bence Bitcoin sonunda bu yıl dibe çökecek. Muhtemelen 3.000 dolarlık seviyeden daha yüksek bir düşük seviye olacak.

Bitcoin Kâhini: BTC bu yılın ilk çeyreğinde 5.000 dolara düşebilir

Tone Vays, daha önceki Bitcoin ve piyasa tahminlerinde yüksek başarı oranı yakalamış olan bir analist. Doğru Bitcoin tahminleri ile ünlenen analist kimileri tarafından Bitcoin Kâhini olarak da anılıyor. Tone Vays geçtiğimiz günlerde BTC’nin bu yılın ilk çeyreğinde 5.000 dolara düşme şansı olduğunu düşündüğünü açıkladı. Aylardır önde gelen kripto para biriminde düşüş öngördüğünü belirten Tone Vays, 10.000 doların üzerine çıktığında Bitcoin’de yükselişe hazır olduğunu da söylüyor.

Lider kripto para birimi Bitcoin, yazım sırasında yüzde 2,2 oranında artışla 7.330 dolar seviyesinden işlem görüyor. Kripto paraların amiral gemisi şu anda 133 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Bitcoin’le ilgili diğer kritik haberler için “Bitcoin 400 Dolardan Fazla Sıçradı! İşte Yükselişi Ateşleyen Katalizör” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap