Bitcoin için beklentiler artıyor: 150 bin dolara kadar gidebilir!

Bitcoin için beklentiler artıyor: 150 bin dolara kadar gidebilir!

Paylaş
Uzman Coin: Bitcoin için beklentiler artıyor: 150 bin dolara kadar gidebilir!

Bitcoin’in kim ayında müthiş bir yükseliş rallisine başlaması fiyat tartışmalarını yeniden başlatırken, varlık yönetim şirketi Inside Edge kurucusu Todd Gordon, en büyük kripto paranın 150 bin dolar seviyesine kadar gitme şansı olduğunu söyledi.

“150 bin dolara kadar direnç bulunmuyor”

Yatırımcıların portföylerinin küçük bir kısmıyla kripto para almalarının çok daha iyi bir tercih olacağını belirten Gordon şu ifadeleri kullandı:

“Şu anda önümüzde detaylı bir grafik olmasa bile, 2019’un en düşük bölgelerinden yükselen bir kanal hayal ettiğimizde, bu gidişatın devam edeceğini öngörebiliriz. 125 bin ilâ 150 bin doalr civarına kadar bir direnç bulunmuyor. Bu yüzden evet, bu seviyelere kadar çıkabilir. Ancak yine de herkes yatırımının çok küçük bir kısmıyla kripto para almalı. Benim portföyümün yüzde 3’ü kripto paralarda. Ethereum da dahil gerçekten geleceğe yönelik önemli kripto paralar var ancak volatiliteye ciddi şekilde dikkat etmek lazım”

“FED para akışını keserse bu yükselişe engel yaratacaktır”

Programın diğer konuğu ise bir başka uzman, Chantico Global şirketinin CEO’su ve kurucusu Gina Sanchez’di. FED’in pandemi krizinden dolayı devam ettiği destek paketleri ve parasal genişleme stratejisinin bir noktadan sonra devam etmeyeceğini belirten Sanchez şunları söyledi:

“Ekonominin eski haline dönmesi ve canlanmasıyla birlikte FED de kendini geriye çekecektir. Destek paketleri ve parasal genişleme giderek azalacak. Tüm bunlar yükseliş için engel teşkil edecektir. Yaşadığımız yğkselişteki en önemli sebeplerden biri de FED başkanı Powell’ın kripto paraları yasaklamayı düşünmediklerini söylemesiydi. Bu önemli bir tetikleyici unsurdu. Ancak Todd Gordon’un da dediği gibi portföyün küçük bir kısmıyla yatırım yapmak çok önemli.”

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap