Bitcoin Fiyatını Midas Touch’ın Analizleriyle Takip Etmek Mümkün

Bitcoin Fiyatını Midas Touch’ın Analizleriyle Takip Etmek Mümkün

Paylaş
Bitcoin Fiyatını Midas Touch’ın Analizleriyle Takip Etmek Mümkün

Kripto para piyasası genelde ani fiyat değişimleriyle tanınıyor. Bitcoin gibi kripto paralar aniden yükselişe geçebildikleri gibi aniden düşüşe de geçebiliyorlar.

Bazı yatırımcılar bunu piyasadaki grafikleri düzenli olarak takip ederek önceden tahmin etmeye, piyasadaki hareketlilikleri öngörmeye çalışıyorlar. Bu konuda yatırımcılara hizmet veren çeşitli şirketler var.

Bunlardan biri de Midas Touch Consulting. Sektördeki çoğu grup gibi Telegram üzerinden iletişime geçen Midas Touch Consulting takipçileri, Bitcoin fiyatındaki hareketlilikleri grafikler üzerinden inceleyerek yatırım kararlarını bu analizler üstünden veriyorlar.

Fiyat Tahminleri

Midas Touch yatırımcıları, Telegram grubuna katılarak Bitcoin fiyatındaki gelişmeleri çeşitli grafikler üzerinden takip edebiliyorlar.

Midas Touch ekibi bundan birkaç gün önce, 25 Kasım’da bir grafik yayınladı. Midas Touch analistleri Bitcoin fiyatının birkaç gün içerisinde yükseleceği yönünde bir tahminde bulunup BTC’den uzun pozisyon almaya karar verdiler.

Bu danışmanlık ekibinin sitesinde yer alan bilgilere göre yatırımcılar aldıkları bu uzun pozisyonlar sayesinde kar etmeyi başardılar. Midas Touch analistleri bu grafiği Bitcoin yükselişe geçmeden önce Telegram grubunda paylaşmışlardı.

Her Daim Riskli

Kripto para sektöründe Midas Group gibi grafikler üstünden tahminlerde bulunan çeşitli kuruluşlar var.

Bu tarz Telegram gruplarını tahmin etmek zaman zaman kar sağlasa da yalnızca bu grafikler üstünden işlem yapmanın son derece riskli olduğunu vurgulamak gerekiyor. Çünkü bu gruplarda paylaşılan tahminler doğru çıkabildikleri gibi tamamen yanlış da çıkabiliyorlar.

Sorumluluk reddi:
Bu metin sponsorlu bir makaledir.
Koin Bülteni, yukarıda bahsi geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir.
Sponsorlu makale yayınlamak için iletişime geçin! /Contact us!

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap