Bitcoin Fiyatı Yeni Bir Satış Dalgasında Bu Seviyeleri Görebilir

Bitcoin Fiyatı Yeni Bir Satış Dalgasında Bu Seviyeleri Görebilir

Paylaş
Bitcoin Fiyatı Yeni Bir Satış Dalgasında Bu Seviyeleri Görebilir

Kriptokoin – Bitcoin fiyatı 7 bin doların altına düştü. Bu durum kripto para dünyasının amiral gemisini 4 bin dolara kadar düşürebilecek devasa bir iniş üçgeni için destek hattı olarak hareket etti.

Fraktallar Bitcoin’de Düşüşe İşaret ediyor

Fraktallar, doğanın her yerinde, çiçeklerin yapraklarında ve hatta kar tanelerinde bulunan desenleri yineler. Ayrıca finansal varlıkların fiyat listelerinde düzenli olarak bulunurlar. Gelecekteki hareketleri öngörmede kullanılabilecek çok önemli araçlar aynı zamanda.

Bitcoin fiyat listelerinde bulunan mevcut yapı, BTC’yi 3 bin 100 dolar seviyesine doğru aşağıya çeken önceki ayı piyasası iniş üçgeninin neredeyse mükemmel bir fraktalına benziyor.

Bu kalıp içinde 2018’in büyük kısmı için işlem gören varlık, kripto para birimi bir taban oluşturmaya başlamadan önce değerinin yüzde 50’sini kırmadan ve düşürmeden önce 2019 parabolik rallisine geri döndü.

Ancak bu ralli, kabaca 14 bin dolarda durdu ve o zamandan beri yıkılmaya başlayan yeni bir üçgenin tepesini oluşturdu. Bu sefer alt kısım nerede olacak?

Bitcoin Kısa Vadede 4 Bin Dolara Uzanabilir

Bitcoin fiyatının şimdi çok aylık azalan üçgenin desteğinin altında olması nedeniyle, kripto varlığının daha da düşme riski bulunuyor. Aslında, BTC 2019 boyunca kazandığı herhangi bir kazancı kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya. Kıyaslama ölçütünde kripto para birimi, başlangıçta çıktığı yerden 4200 dolara seviyesine geri dönebilir.

Kritik destek bölgesi, Aralık 2018’deki 3 bin 100 dolardan beri Bitcoin’i destekleyen uzun vadeli bir eğilim çizgisi boyunca da sağlam bir şekilde oturmakta.

Bu eğilim çizgisi kesinlikle geçerli olmalı veya Bitcoin’in bir finansal varlık olarak uzun ömürlü olması tehlikede olabilir. Bununla birlikte, eğer durum böyle olursa, eğilim çizgisine bir dokunuş son derece yükselişe geçecek ve bu durum önceki işlem yelpazesini dirençle desteklenmiş olarak teyit edecek. Bu sıra, Bitcoin’in iyileşmeye başlayacağı bir üs olabilir.

Ancak, bir kez daha bu tür derinliklere düşmek, kripto para yatırımcılarının paniklemesine neden olarak daha derin bir fiyat düşüşüyle ​​sonuçlanabilir.

Durum ne olursa olsun, önümüzdeki günler, Bitcoin’in ömrü boyunca kritik öneme sahip.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap