Bitcoin, Ethereum, Litecoin’de teknik hedefler

Bitcoin, Ethereum, Litecoin’de teknik hedefler

Paylaş
Uzman Coin: Bitcoin, Ethereum, Litecoin’de teknik hedefler

Bitcoin: BTC/USDT

4 saatlik zaman diliminde 3 sefer kırmayı test ettiği 61000 seviyesini hacimli bir mum ile kıran fiyat hareketimiz aynı seviyeyi tekrar test etti ve bu bölge artık güçlü destek olarak çalıştı. Yükselişlerde yeni hedefimiz 65332 ve TOBO formasyonunda hedefi olan 67918 seviyesidir. Düşüş yaşanır ise takip edilmesi gereken ilk destek bölgesi 61862 ve 61356 arasıdır. 55473 altında mum kapanışı yapmadığı sürece yükseliş trendimiz devam eder.

Bitcoin grafiği: BTC/USDTVEBITCOIN’DE BITCOIN VE ALTCOIN AL SAT

Ethereum: ETH/USDT

Simetrik Üçgen formasyonun kırılımı ile birlikte yükselişin hızlanacağını belirtmiştik. Aynı zamanda Harmonik Butterfly Pattern oluşumunun tamamlandığı seviyede güçlü bir direnç bölgesi vardı ancak bu bölgeyi hacimli mumlar ile kırıp yoluna devam eden fiyat hareketimiz üçgen formasyonun hedefi olan 2590 seviyesine ilerliyor. Düzeltme hareketi yaşanır ise 2250 ve 2120 seviyeleri destek olarak takip edilmeli. 1944 seviyesinin altında mum kapanışı yapmadığı sürece yükseliş trendi devam eder.

Ethereum grafiği: ETH/USDT

Litecoin: LTC/USDT

Simetrik Üçgen formasyonun kırılımından sonra formasyon tekrar test edilip yükseliş hareketine devam etmişti. Harmonik Butterfly Pattern oluşumunun tamamlandığı seviyede olan fiyat hareketimiz bu bölgedeki güçlü direnci kırar ise 296 ve 326 seviyelerine kadar yükselişini sürdürebilir. Butterfly Pattern seviyesinden satış baskısı gelir ise destek olarak 243 ve 212 seviyeleri takip edilmeli. 212 altında mum kapanışı olur ise orta vadede düşüş trendi başlamış olur.

Litecoin grafiği: LTC/USDT

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap