Bitcoin, Ethereum, Litecoin grafiklerinde kritik seviyeler

Bitcoin, Ethereum, Litecoin grafiklerinde kritik seviyeler

Paylaş
Uzman Coin: Bitcoin, Ethereum, Litecoin grafiklerinde kritik seviyeler

Bitcoin: BTC/USDT

4 saatlik grafiğimizde Bayrak Formasyonu oluşumu içinde olan fiyat hareketimiz kısa vadede düşüş trendinde. Eğer 50427 seviyesinin altında bir mum kapanışı olur ise düşüş trendi doğrulanır ve düşüşler hızlanabilir. Bayrak Formasyonu yukarı yönlü kırılır ve 60133 seviyesinin üstünde mum kapanışı olur ise hedef olarak 65945 seviyesi beklenebilir. Düşüşlerde Destek seviyeleri olarak 53000 ve 50427 seviyeleri takip edilmelidir.

Bitcoin grafiği: BTC/USDT VEBITCOIN’DE BITCOIN VE ALTCOIN AL SAT

Ethereum: ETH/USDT

4 saatlik grafiğimizde fiyat hareketimizin saygı duyduğu bölgeden sürekli tepkisini almış. Gri olarak belirttiğimiz bu seviye destek ve direnç olarak defalarca çalışmış. Bu bölgenin üstünde mum kapanışı olur ise 1868 ve 2040 seviyeleri hedef olarak belirlenebilir. 2040 seviyesinin üstünde mum kapanışı olur ise Harmonik Butterfly Pattern oluşumuna kadar yükseliş gözlemlenebilir.

Ethereum grafiği: ETH/USDT

Litecoin: LTC/USDT

Geçtiğimiz hafta belirlediğimiz ana destek seviyesinden tepkisini aldı ve yükseliş başlattı. Fiyat hareketimizin saygı duyduğu bölgede fiyat hareketini sürdüren grafiğimizde bu bölgenin üstünde mum kapanışı olursa 229 ve 243 seviyelerine kadar yükseliş gözlemlenebilir. Ana destek olarak belirttiğimiz 168 seviyesinin altında mum kapanışı olur ise 149 seviyesine kadar düşüş görülebilir.

Litecoin grafiği: LTC/USDT

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap