Bitcoin Düşüşe Geçti! En Çok Bu Altcoinler Tasfiye Oldu!

Bitcoin Düşüşe Geçti! En Çok Bu Altcoinler Tasfiye Oldu!

Paylaş
BTC Piyasası: Bitcoin Düşüşe Geçti! En Çok Bu Altcoinler Tasfiye Oldu!

Coinglass bilgilerine nazaran, kripto piyasasının düşmeye başlamasıyla birlikte 24 saat içinde 137 milyon doların üzerinde Bitcoin ve altcoin tasfiye oldu. İşte kripto para piyasasında en son yaşananlar…

Bitcoin düştü: Milyonlar tasfiye oldu

Veriler, Bitcoin (BTC) fiyatının son 24 saatte yüzde 2,49 oranında düştüğünü ve birden fazla altcoini de beraberinde sürüklediğini gösteriyor. Bir günde tasfiye edilen 137,22 milyon doların 62,9 milyon doları BTC’den geldi. Bu da toplam ölçünün yüzde 45’inden fazlasını oluşturuyor. Bir başka büyük modül ise 31,53 milyon dolar ile Ethereum’dan (ETH) geldi. Geri kalan altcoinlerin her biri yaklaşık 2 milyon dolarlık tasfiye kaydetti. Tasfiyeleri borsalara nazaran sınıflandıran sayılara nazaran, birçok tasfiye uzun konumlardan kaynaklandı.

BTC Piyasası: Bitcoin Düşüşe Geçti! En Çok Bu Altcoinler Tasfiye Oldu! 1

OKX, son 24 saat içinde tasfiye edilen toplam ölçünün yüzde 34,71’ini oluşturan 47,63 milyon dolar ile tasfiyeyi en çok kolaylaştıran borsa olarak öne çıktı. Binance, 45,39 milyon dolarlık tasfiyeyle OKX’i yakın bir ikinci olarak takip etti. Btcpiyasasi.com bilgileri, son 24 saat içinde 91 coin’in fiyat düşüşü kaydettiğini gösteriyor. En büyük düşüşler sırasıyla yüzde 6,68, yüzde 6,37 ve yüzde 5,71 ile XinFin (XDC), SingularityNET (AGIX) ve Stacks (STX) tarafından kaydedildi.

Değerinin yüzde 2,49’unu kaybeden BTC’nin yanı sıra ETH, XRP (XRP), Cardano (ADA) ve Solana (SOL) sırasıyla yüzde 3,05, yüzde 2,83 ve yüzde 5,4 kıymet kaybetti. Piyasadaki genel düşüşe karşın bilgiler bölümün son 24 saat içinde yüzde 16,77’lik bir büyüme kaydettiğini ortaya koyuyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap