Bitcoin, DOGE ve ETH İçin Kıymetli Grafik: Bu Düzeyler Hayati!

Bitcoin, DOGE ve ETH İçin Kıymetli Grafik: Bu Düzeyler Hayati!

Paylaş
BTC Piyasası: Bitcoin, DOGE ve ETH İçin Kıymetli Grafik: Bu Düzeyler Hayati!

Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Dogecoin (DOGE) günlük grafikte ayı bayrağı formasyonuna geçti. Ayı bayrağı, direği oluşturan dik bir düşüşle başlar ve ardından, paralel çizgiler veya bir sıkılaştırma üçgeni olan bir kanal arasında daha yükseğe getiren bir konsolidasyonu izler. Analist Melanie Schaffer formasyonun izleyeceği kritik seviyeleri belirliyor. Analistin yorumlarını Kriptokoin.com okuyucuları için derledik.

Bitcoin için bu seviyeler kritik

Bitcoin şu anda kısa vadeli bir yükseliş trendinde işlem görüyor ve kriptonun 32.933,33 dolar seviyesinden sıçradığı 24 Ocak’tan bu yana tutarlı bir dizi HH ve HL seviyeleri kaydediliyor. 20 Ocak ve 22 Ocak arasındaki %21’lik düşüşle birlikte yükselen trend, Bitcoin’i olası bir ayı formasyona yerleştirdi. Cumartesi günü, Bitcoin, ayı bayrağını reddetmekten alıkoyan sekiz günlük EMA’yı reddediyordu. Schaffer, 38.105 dolar ve 39.600 doların üzerinde direnç ve 35.593,22 dolar ve 32.200 doların altında destek bölgelerini belirliyor.

BTC Piyasası: Bitcoin, DOGE ve ETH İçin Kıymetli Grafik: Bu Düzeyler Hayati! 1

Ethereum grafiğine gelince, Bitcoin gibi, ETH de 24 Ocak’tan beri bir dizi HH ve HL seviyeleri eşliğinde yükseliş trendinde işlem görüyor. 20 Ocak ile 24 Ocak arasındaki %34’lük düşüşle eşlenen yükseliş trendi, Ethereum’u olası bir ayı bayrağı formasyonuna yerleştirdi. Cumartesi günü, Ethereum sekiz günlük EMA’da desteği yeniden kazanarak bayrağı reddetmeye çalışıyordu. Analist kritik teknik seviyeleri belirliyor:

Ethereum’un 2.609.02 dolar ve 2.890 doların üzerinde direnci ve 2.461.63 dolar ve 2.317.64 dolar altında desteği var.

BTC Piyasası: Bitcoin, DOGE ve ETH İçin Kıymetli Grafik: Bu Düzeyler Hayati! 2

DOGE teknik analiz

Dogecoin’in grafiği, 22 Ocak’tan beri bir yükseliş trendinde işlem görmesi ve 16 Ocak ile 22 Ocak arasında %35’lik düşüşle eşleşmesi bakımından hem Bitcoin hem de Ethereum’a benzer, bir ayı bayrağı formasyonuna yerleşti. DOGE’nin formasyonu olumsuzluktan kurtulmak için sekiz günlük EMA’yı yeniden kazanması gerekiyor, ancak analiste göre ortalamadan düşük hacim ​​bunu yapmaktan alıkoyuyor. Dogecoin, ortalamadan daha yüksek bir hacimde bayrak oluşumunun alt yükselen trend çizgisinin altına düşerse, ayı bayrağı onaylanacak.

BTC Piyasası: Bitcoin, DOGE ve ETH İçin Kıymetli Grafik: Bu Düzeyler Hayati! 3

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap