Bitcoin cüzdanı Xverse 5 milyon dolar fon topladı

Bitcoin cüzdanı Xverse 5 milyon dolar fon topladı

Paylaş
BTC Piyasası: Bitcoin cüzdanı Xverse 5 milyon dolar fon topladı

Bitcoin Web3 cüzdan uygulaması Xverse tohum finansman tipine katıldı.

Xverse katıldığı finansman cinsinde 5 milyon dolarlık yatırım aldığını duyurdu. Bu yatırım çeşidinde birçok iştirakçi yer aldı.

Xverse, tohum yatırım cinsinde 5 milyon dolarlık yatırım aldı

Bitcoin Web3 cüzdanı Xverse, tohum finansmanında 5 milyon dolarlık yatırım aldığını duyurdu. Bu yatırım tipinde, Jump Crypto, Franklin Templeton ve Alliance üzere yatırımcılar yer aldı.

Xverse, BRC-20 token’larını da destekleyen bir Bitcoin cüzdanı olarak öne çıkıyor. Yapılan açıklamaya nazaran, Xverse tohum finansman cinsinde 5 milyon dolarlık yatırım aldı. Yatırım tipine Franklin Templeton, Sfermion, Alliance, NGC Ventures ve başkaları katıldı.

Bu tipi yöneten ana iştirakçi Jump Crypto oldu. Xverse’in Kurucu ve CEO’su Ken Liao yaptığı açıklamada, Hong Kong merkezli teşebbüsün tohum finansmanına birkaç ay evvel başladığını ve “çok yakın bir zamanda” tamamlandığını belirtti. Fakat cinsin yapısı ve değerlemesi hakkında ayrıntılı bilgi vermekten kaçındı.

BTC Piyasası: Bitcoin cüzdanı Xverse 5 milyon dolar fon topladı 1

Bu tohum çeşidi, Xverse’ün toplam finansmanını 6 milyon dolara çıkardı. Xverse, 2021 yılında kurulduğunda tohum öncesi fon olarak 1 milyon dolar toplamıştı.

Gelecekte, Xverse birebir vakitte Bitcoin Lightning Network’ünü desteklemenin de planları ortasında olduğunu aktardı. Bu ağ, daha süratli ve daha düşük maliyetli Bitcoin süreçleri gerçekleştirmeye imkan tanıyan bir tahlil olarak karşımıza çıkıyor.

Xverse’in bu finansman tipi, bu yılın şiddetli finansman ortamında gerçekleşti. Liao, yeni sermaye ile Xverse’in mevcut 13 kişilik grubunu bilhassa mühendislerle genişletmeyi hedeflediğini belirtti.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap