Bitcoin Büyücüsü Şubat Ayındaki Tahmini İle Başarılı Olacak Mı?

Bitcoin Büyücüsü Şubat Ayındaki Tahmini İle Başarılı Olacak Mı?

Paylaş
Bitcoin Büyücüsü Şubat Ayındaki Tahmini İle Başarılı Olacak Mı?

4chan ve Reddit gibi sosyal medya platformlarında Bitcoin Büyücüsü olarak anılmaya başlanan anonim bir kripto para analisti, 2019 yılında hem Nisan hem de Temmuz aylarına yönelik tahminlerinin tutması ile tanınmıştı.

Ekim ayındaki tahmini 6.000 dolar geride kalsa da, BTC’nin özellikle tahminin gerçekleşme süresine birkaç gün kala ciddi bir yükseliş elde etmesi herkese “acaba?” dedirtti. PlusToken gibi yapıların Ekim ayı civarında yüklü miktarlarda Bitcoin satması, kesinlikle Bitcoin Büyücüsü’nün tahminini etkilemiş olabilir.

Anonim kullanıcının Ekim ayından sonraki tahmini ise 2020 Şubat ayını baz alıyor. Tabii ki önceki tahminin tutmaması kendisine olan güveni ciddi anlamda azaltsa da, yine de belirli bir kitlenin hala takipte olduğunu söylemek mümkün.

Şubat Ayında Bitcoin 29.000 Dolar Olacak

Bitcoin basın saati itibariyle 7.200 dolar seviyesinden işlem görse de, analist Şubat ayına kadar bunun 29.000 dolar olacağını ifade etmişti. Şu an için böyle bir yükseliş mümkün gözükmese de, kripto para sektöründe her an her şey olabiliyor.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap