Bitcoin Birikim Aşamasında! Büyük Oyuncular Geliyor mu?

Bitcoin Birikim Aşamasında! Büyük Oyuncular Geliyor mu?

Paylaş
BTC Piyasası: Bitcoin Birikim Aşamasında! Büyük Oyuncular Geliyor mu?

Kripto para dünyasında ünlü bir Bitcoin analistinden değerli değerlendirmeler geldi. Twitter’da thescalpingpro ismini kullanan analist önümüzdeki vakit dilimlerine yönelik olarak çarpıcı değerlendirmelere sahip. Analistin vurgu yaptığı noktalara bakalım.

Bitcoin BTC tekrar birikim aşamasında

Analiste nazaran kripto para dünyasında Bitcoin, her boğa piyasası döngüsü sırasında çoklukla farklı bir model izliyor. Bitcoin en düşük noktasına ulaştıktan sonra, olaysız üzere görünen ancak aslında çok kıymetli olan bir etaba giriyor. Buna nazaran bu etap tekrar birikim evresi. Pekala nedir bu tekrar birikim etabı?

Yeniden birikim basamağı, yatay fiyat hareketleri ile karakterize ediliyor. Bu durum kimilerine heyecan verici gelmese de kripto para piyasasında çok kıymetli bir rol oynuyor. Analiste nazaran bunu, Bitcoin bir sonraki yükselişine başlamadan evvel bir duraklama ya da hazırlık periyodu olarak düşünebilirsiniz.

Yaygın yanılgı: Yine birikimi dağıtımla karıştırmak

Kripto alanında birçok kişi tarafından yapılan yaygın bir yanılgı, yine birikim etabını dağıtım ile karıştırmaktır. Dağıtım sırasında fiyatların düşmesi bekleniyor. Ayrıyeten bu da ayı piyasasının devam edeceğine işaret ediyor. Bu yanlış manaya, yatırımcıların hiçbir vakit gerçekleşmeyen daha düşük fiyatlar umarak kenarda beklemelerine yol açıyor.

BTC Piyasası: Bitcoin Birikim Aşamasında! Büyük Oyuncular Geliyor mu? 1

Diğer taraftan şu anda yine biriktirme etabını anımsatan bir senaryoya şahit oluyoruz. Kripto dünyasının kıymetli oyuncuları şimdiden Bitcoin biriktirmeye başladı. Başka taraftan bundan sonra olacaklara hazırlanıyor. Bu, beklenen fiyat artışı için kendilerini pozisyonlandırmaya yönelik stratejik bir atak elbette. Böylelikle ağır bir formda ralli periyoduna hazırlık olarak da yorumlanabiliyor.

Neden dikkat etmelisiniz?

Analiste nazaran tekrar birikim etabını anlamak kripto para meraklıları için hayati ehemmiyet taşır. Piyasanın dinamikleri ve büyük oyuncuların davranışları hakkında içgörü sağlar. Bu kademenin farkına vararak kendi yatırımlarınız hakkında şuurlu kararlar verebilmeniz de mümkün hale geliyor. Btcpiyasasi.com olarak baktığımızda analist büyük oyuncuların çantalarını doldurup ralli periyoduna hazırlık yaptığını söylüyor. Bu yüzden takipçilerine bu türlü bir devrin farkında olmaları gerektiğini vurguluyor.

BTC Piyasası: Bitcoin Birikim Aşamasında! Büyük Oyuncular Geliyor mu? 2

Sonuç olarak, Bitcoin tekrar birikim basamağına geçerken, tetikte olmak ve bilgi sahibi olmak çok kıymetlidir. Kripto piyasası döngüleriyle biliniyor. Başka taraftan bu basamakları tanımak akıllı yatırım seçimleri yapmanın anahtarı olabiliyor. Bitcoin bir sefer daha yükseliş seyahatine başladığında kenarda kalıp izlememek gerekiyor. Fırsatları yakalamak lazım. Bu yüzden analist “hazırlıklı olun, bilgi sahibi olun ve büyük oyuncuların art planda neler yaptığını göz önünde bulundurun.” diyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap