Bitcoin balinası, BTC fiyat artışının ortasında 125 milyon dolarlık varlık topladı

Bitcoin balinası, BTC fiyat artışının ortasında 125 milyon dolarlık varlık topladı

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Bitcoin balinası, BTC fiyat artışının ortasında 125 milyon dolarlık varlık topladı

LONDRA – Lookonchain’e nazaran, kısa müddet evvel 42.000 $’ın üzerine çıkan Bitcoin’in devam eden yükselişinin ortasında, kıymetli bir kripto para yatırımcısı bir dizi stratejik süreç gerçekleştirdi ve varsayımı 125,2 milyon $ pahasında kıymetli bir Bitcoin holdingi ile sonuçlandı.

Bu balina, dijital para alanındaki yatırımlarını etkin bir halde yönetiyor ve hareketlerini dalgalı piyasa trendleriyle uyumlu hale getiriyor.

Yatırımcının faaliyetleri birinci olarak 24 Ağustos’tan 2 Eylül’e kadar süren Bitcoin rallisi sırasında 6.000 BTC elde etmesiyle dikkat çekti. Akıllı ticaret taktikleri, bu ivmeden yararlandıkça barizleşti. 18 Ekim’de balina, satış için Binance değişim platformuna 1.000 BTC yatırarak piyasa şartlarından yararlandı.

Burada durmayan yatırımcı, 8 Kasım’da Binance’e 1.000 BTC’lik bir öbür parti daha taşıyarak stratejilerini sürdürdü. Bugün, Bitcoin’in bedeli tırmanmaya devam ederken, Lookonchain, yatırımcının Binance’e 1.000 BTC’lik ek bir ölçü aktararak diğer bir satış gerçekleştirdiğini bildirdi.

Bu âlâ zamanlanmış süreçlerin akabinde, balinanın mevcut varlıkları 3.000 BTC’lik etkileyici bir zuladan oluşuyor. Bu varlıkların iddiası pahası yaklaşık 125,2 milyon dolardır ve gerçekleşmemiş kârı 45,8 milyon dolara yaklaşmaktadır. Bu sayılar, bilhassa zamanlama ve piyasa hassaslığının başarıyı belirlemede çok kıymetli rol oynadığı değişken kripto para piyasalarında, stratejik alım satımın bir yatırımcının portföyü üzerinde yaratabileceği kıymetli tesirin altını çiziyor.

Bu makale yapay zekanın dayanağıyla oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Kaide ve Şartlar kısmımıza bakın.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap