Bitcoin Balinaları Milyon Dolarları Taşıdı! Satış mı Geliyor?

Bitcoin Balinaları Milyon Dolarları Taşıdı! Satış mı Geliyor?

Paylaş
BTC Piyasası: Bitcoin Balinaları Milyon Dolarları Taşıdı! Satış mı Geliyor?

Bitcoin balinaların dikkat çeken hareketleri gelmeye devam ediyor. Bu kez 220 milyon dolarlık varlığı kripto para borsası Coinbase’e taşıdılar. Tabi bu durum ister istemez bir satış dalgasının geleceği halinde algılanıyor. Balinaların arkasındaki niyetler tam olarak tespit edilemediği için sonucun ne olacağını kestirmek sıkıntı. Ayrıntılara ve balina hareketlerine bir bakalım.

Bitcoin balina faaliyetleri dikkat çekiyor

Bir kripto balina izleme platformundan alınan son bilgiler, kripto topluluğunun dikkatini çeken değerli Bitcoin hareketlerini ortaya çıkardı. Bir dizi süreçte, bir Bitcoin balinası açıklanmayan bir cüzdandan tanınan bir merkezi kripto para borsası olan Coinbase’e kıymetli transferler başlattı. Kıymeti 220 milyon dolardan fazla olan Bitcoin tokenlerini içeren bu iki hareket, balinaların niyetleri hakkında spekülasyonlara yol açtı.

BTC Piyasası: Bitcoin Balinaları Milyon Dolarları Taşıdı! Satış mı Geliyor? 1

Söz konusu süreçler, iki Bitcoin balinasının tokenleri Coinbase’e aktarmasını içeriyordu. Bu tanımlanamayan cüzdanlar ekseriyetle kripto yatırımcıları tarafından kullanılan saklama hizmetleriyle ilişkilendirilir. Bu durumda iki balina, kripto alanında spekülasyonlara yol açan bir hareketle Coinbase’e değerli ölçüde BTC tokenı taşıdı.

Bu bir satışın habercisi mi?

Böylesine değerli ölçüde Bitcoin BTC’nin Coinbase üzere merkezi bir kripto para borsasına aktarılması dikkat çekiyor. Öbür taraftan ekseriyetle balinanın motivasyonlarına ait soruları gündeme getiriyor. Tarihi olarak, bu cins atılımlar potansiyel bir satışın habercisi olarak yorumlanıyor. Kıymetli ölçüde Bitcoin’in borsalara kaydırılması dikkat çekiyor. Ayrıyeten sahiplerinin muhtemelen piyasa hareketlerini öngörerek elindekileri tasfiye etme niyetinde olduğunu gösterebiliyor.

BTC Piyasası: Bitcoin Balinaları Milyon Dolarları Taşıdı! Satış mı Geliyor? 2

Btcpiyasasi.com olarak baktığımızda balina süreçlerinin özeti şu biçimde yer alıyor. Balina bilinmeyen bir cüzdandan Ripple’a yaklaşık 49.977.350 USD kıymetinde 100.000.000 XRP token transferi yaptı. Öbür öteki bir harekette yaklaşık 36.559.472 USD bedelindeki 22.343 ETH hareket etti. Buna nazaran açıklanmayan bir cüzdandan Coinbase’e taşınması kelam konusu oldu.

Diğer hareketler

İki kıymetli harekette yaklaşık 142,422,249 dolar kıymetindeki 5.369 Bitcoin hareket etti. Buna nazaran bilinmeyen bir cüzdandan Coinbase’e aktarılması kelam konusu oldu. Son olarak yaklaşık 77.565.181 dolar pahasındaki 2.925 Bitcoin bilinmeyen bir cüzdandan kripto para borsası Coinbase’e gitti.

Sonuç olarak Bitcoin balinalarının kıymetli transferinin arkasındaki neden belirsizliğini koruyor. Öbür taraftan kripto topluluğu piyasadaki gelişmeleri yakından izliyor. Böylesine kıymetli meblağların borsalara aktarılması ekseriyetle potansiyel satışlar hakkında spekülasyonlara yol açıyor. Lakin bu balinanın gerçek niyetini sadece vakit ortaya çıkaracaktır. Şimdilik, kripto para piyasasını karakterize eden entrika ve öngörülemezliğin bir hatırlatıcısı olarak hizmet ediyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap