“Bitcoin Artık Küresel Piyasaların Bir Parçası”

“Bitcoin Artık Küresel Piyasaların Bir Parçası”

Paylaş
“Bitcoin Artık Küresel Piyasaların Bir Parçası”

CNBC’deki programıyla tanınan Brian Kelly, Bitcoin hakkında yeni açıklamalar yaptı.

Brian Kelly Bitcoin’in son günlerde yaşadığı düşüşün gelip geçici olduğunu, BTC’nin uzun vadede büyümeye devam ettiğini vurguladı

İyice Büyüyor

Brian Kelly program sırasında yaptığı açıklamalarda Bitcoin’in geçtiğimiz son birkaç ay içerisinde sergilediği performanstan bahsetti. Kelly’ye göre BTC artık küresel piyasaların bir parçası olmaya ve makroekonomik düzeydeki gelişmelerden doğrudan etkilenmeye başladı.

Bitcoin fiyatı artık ağdaki hash oranı biraz düştü, madenci sayısında azalma oldu, ticaret hacmi azaldı diye değil, ABD-Çin arasındaki ilişkiler, Brexit’te yaşanan gelişmeler yüzünden düşüyor veya artıyor. Bu aslında BTC’nin ne kadar büyüdüğünün bir göstergesi. Kelly de program sırasında bu konuyla ilgili şunları söyledi::

Bitcoin her şeyin ötesinde artık makro ticaretin bir parçası olmaya başladı. Brexit dönemde BTC’de çok hareketlilik görmüştük. Avrupa Merkez Bankası’nın toplantılarında da gördük. BTC’nin küresel piyasalarla olan bağlantısı güçleniyor.

Kelly, BTC’nin küresel piyasalara dahil olmasıyla birlikte daha fazla kişinin BTC’ye yatırım yapacağını ve BTC fiyatının tüm bunların sonucunda yükselişe geçeceğini düşünüyor.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap