Bitci Borsa, Helpsteps Token’ı (HSX) listeliyor

Bitci Borsa, Helpsteps Token’ı (HSX) listeliyor

Paylaş
BTC Piyasası: Bitci Borsa, Helpsteps Token’ı (HSX) listeliyor

Türkiye’nin önde gelen kripto para borsalarından Bitci, dünya genelinde atılan adımları bağışa çeviren birinci sıhhat uygulaması olan Help Steps ile değerli bir iş birliğine imza attı. Bitci, geçtiğimiz günlerde Help Steps tarafından kullanıcıların kazandıkları bedeller üzerinde daha fazla denetim sahibi olmaları gayesiyle hizmete sunulan ve blokzinciri tabanlı bir kripto varlık olan HSX Token’ı listeleyeceğini açıkladı.

Omchain ağında üretilen Helpsteps Token’ın 6 Eylül’de başlayan ön satış süreci 8 Ekim’de son bulacak. 0,07 Türk Lirası’ndan arz edilen HSX Token’a sahip olan kullanıcılar, blockchain teknolojisinin avantajlarından faydalanarak Help Steps uygulaması aracılığıyla elde ettikleri finansal kıymeti uygulama dışına transfer ederek çeşitli alanlarda kullanabilecek.

Bitci’den, HSX Token arzına özel hediye

Ön satış mühleti boyunca belli bedelin üzerinde alım yapan kullanıcılar Bitci Borsa tarafından belirlenen özel armağandan faydalanabilecek. Yapılan açıklamaya nazaran 75.000 Türk Lirası kıymetinde alım yapan yatırımcılar 1.000 dolar kıymetinde blokzincir tabanlı özel bilgisayar kazanacak. Bununla birlikte, HSX Token sahipleri Help Steps ile iş birliği bulunan kurum ve markalarda çeşitli fırsatlara ve kampanyalara erişebilecek.

“Bitci kullanıcılarını, HSX Token ayrıcalıklarından faydalanmaya davet ediyoruz”

HSX Token arzına ait açıklamalarda bulunan Bitci CEO’su Ahmet Onur Yeygün, “HSX Token hem dijital dünyadaki faaliyetleriyle dikkat çeken hem de Web3 dünyasını yakından takip eden Help Steps tarafından piyasaya sürüldü. Biz, kullanıcıların kendi kazandıkları pahalar üzerindeki hakimiyetini artırma maksadıyla yola çıkan böylesi vizyoner bir projenin ekosistemdeki yatırımcıların dikkatini çekeceğini düşünüyoruz. Bugüne kadar değerli iş birliklerine imza atan Help Steps tarafının bu süreçteki olumlu yaklaşımını memnuniyetle karşılıyoruz. Tüm Bitci kullanıcılarını, HSX Token ayrıcalıklarından faydalanmaya davet ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Help Steps’ten birinci küresel adım

Kısa bir mühlet evvel dünya genelinde milyonlarca taraftara hitap eden İspanya’nın önde gelen futbol kulüplerinden Atletico Madrid ile değerli bir iş birliği mutabakatı imzalayan Help Steps, yurt dışında elde ettiği bu muvaffakiyetle büyük yankı uyandırdı.

Help Steps’in birinci küresel mutabakatını Atletico Madrid ile gerçekleştirmesi üzerine değerli açıklamalarda bulunan Help Steps CEO’su Beğenilen Venedik, mutabakat için “sadece başlangıç” biçiminde konuştu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap