Bitboy Crypto, Ben Armstrong’u takımından çıkardı

Bitboy Crypto, Ben Armstrong’u takımından çıkardı

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Bitboy Crypto, Ben Armstrong’u takımından çıkardı

Bitboy kripto markasının ana firması, Ben Armstrong’u takımından çıkardığını açıkladı.

Bitboy Crypto markasının ana firması, husus bağımlılığı ve ziyanını münasebet göstererek Ben Armstrong’u markadan çıkardı.

BitBoy ile Ben Armstrong yol ayrılığına gitti

Popüler Web3 YouTube kanalı Bitboy Crypto ile tanınan Ben Armstrong, artık markanın bir kesimi değil. Hit ağının ana şirketi BJ Investment Holdings, Pazartesi günü yaptığı açıklamada, unsur bağımlılığı meseleleri ve bu problemlerin marka ve çalışanlar üzerindeki olumsuz tesiri nedeniyle Ben Armstrong’un markadan çıkarıldığını belirtti.

Marka, açıklamasında şu tabirleri kullandı:

“Bu sıkıntı karar, Ben’in unsur bağımlılığına geri dönmesi sırasında hem kendisine yardım etmek hem de Hit ağı çalışanlarına ve Bitboy Crypto topluluğuna verdiği duygusal, fizikî ve mali ziyanı uzlaşmaya çalışarak ele almanın sonucudur.”

Ulaş Utku Bozdoğan: Bitboy Crypto, Ben Armstrong’u takımından çıkardı 1

Açıklamada ayrıyeten, “BitSquad daha uygununu hak ediyor ve birlikte bunu başaracağız” denilerek Bitboy Crypto topluluğunun geleceğe yönelik umutları tabir edildi.

Ben Armstrong’un geçmişi çekişmeli ve renkli bir biçimde biliniyor. Bu yılın başlarında, Armstrong’un yalnızca iflas etmiş kripto borsası FTX’i desteklediği için kendisine dava açan bir avukatı taciz etmekle kalmadığı, birebir vakitte bir mahkeme duruşmasını terk ettiği argüman edilmişti.

Nisan ayında yaşanan bir olayda ise Armstrong’un avukat Adam Moskowitz ve firmasının müşterilerine yönelik tehdit içeren Tweet’ler atmaması istikametinde yasak getirilmişti. Miami’deki duruşma sırasında Armstrong’un Moskowitz’in ismini yanlış söylem ettiği ve mahkeme yargıcının gerçek söylem etmesini istediği değişik bir an yaşanmıştı.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap