Bir SHIB balinası 38 milyon dolar aktardı, Shibarium 600 bin cüzdanı aştı

Bir SHIB balinası 38 milyon dolar aktardı, Shibarium 600 bin cüzdanı aştı

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Bir SHIB balinası 38 milyon dolar aktardı, Shibarium 600 bin cüzdanı aştı

Shibarium, başarısız bir lansmana yol açan problemlerin çözülmesinin akabinde yaklaşık 600 bin cüzdana ulaştı ve ağda 700 binden fazla süreç gerçekleştirildi.

Shibarium köprüsünde token çekme süreçleri başlatıldı. Birkaç hafta evvelki lansman heyecanı, ağda milyonlarca dolarlık belirsizliğe yol açan yazılım yanılgıları sebebiyle kaybolmuştu.

Blokzincir bilgileri, 31 Ağustos’ta yaklaşık 100 bin süreç gerçekleştiğini gösteriyor. 25 Ağustos’ta ise 132 bin süreçle en yüksek aktivite düzeyine ulaşıldı.

Ağdaki kilitli kıymet sırf 1,26 milyon dolar, bu da ortalama bir kullanıcının layer-2 ağına çok az sermaye deploy ettiği manasına geliyor.

38 milyon dolarlık aktarım

Kim olduğu bilinmeyen bir SHIB balinası, yaklaşık 38 milyon dolar kıymetinde token’ı diğer bir hesaba taşıdı. Bilgiler, balinanın evvel 160 bin sonra 37,4 milyon dolarlık SHIB aktardığını ve aktarılan cüzdanın Ethereum tabanlı olduğunu gösteriyor.

Holder’ların bilhassa de balinaların hareketlerini takip etmek piyasa açısından hayli kıymetlidir zira borsalara yapılan transferler, satış baskısına işaret edebilirken DeFi protokollerine yapılan transferler, protokolün token’ı açısından büyüme manasına gelebilir.

SHIB, son 24 saatte yüzde 2,64’lük bir düşüş yaşadı.

Bu makale birinci olarak CoinDesk Türkiye üzerinde yayımlanmıştır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap