Bir Geliştirici, Twitter’daki NFT Meraklılarını Engelleyen Bir Araç Oluşturdu

Bir Geliştirici, Twitter’daki NFT Meraklılarını Engelleyen Bir Araç Oluşturdu

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Bir Geliştirici, Twitter’daki NFT Meraklılarını Engelleyen Bir Araç Oluşturdu

Twitter’ın tartışma yaratan son NFT hamlesinin yankıları sürüyor. Bir geliştirici, yeni altıgen profil resimlerine sahip NFT meraklısı Twitter kullanıcılarını otomatik olarak engelleyen bir tarayıcı uzantısı geliştirdi. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

GitHub’ta mcclure kullanıcı adına sahip bir geliştirici, Twitter’ın tartışma yaratan NFT hamlesi tartışmalarını yeniden körükledi. Kullanıcı, NFT meraklılılarını otomatik olarak engelleyen bir Chrome ve Firefox eklentisi yayımladı. Geliştirici, gelecek sürümlerde kullanıcının bildirimlerini tarayarak engelleme işleminin otomatik olarak gerçekleştirileceğini söyledi.

“NFT’ler Yatırım Dolandırıcılığı”

Geliştirici NFT’lerin bir yatırım dolandırıcılığı olduğunu iddia ediyor. Ona göre NFT’ler küresel ısınmaya katkıda bulunuyor, NFT piyasalarında dolandırıcılık ve sanat hırsızlığı oluyor. Geliştirici ayrıca NFT meraklılarını rahatsız edici buluyor:

“Kısacası, NFT kullanıcılarının ortalıkta dolanması rahatsız ediyor. NFT satın alan kişiler, diğer insanları NFT satın almaları için kandırmaya devam etmeli, yoksa satın aldıkları NFT’ler değer kaybeder. Twitter ayırt edilemez maymun klonları gibi birçok NFT ile dolu. NFT kullanıcılarını engellemek Twitter’ı daha iyi hale getiriyor.”

Kaynak:  Coinkolik

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap