Bir balina üç günde 1,3 trilyon PEPE coin biriktirdi

Bir balina üç günde 1,3 trilyon PEPE coin biriktirdi

Paylaş
BTC Piyasası: Bir balina üç günde 1,3 trilyon PEPE coin biriktirdi

PEPE tokenları etrafındaki son faaliyetler, son vakitlerde epey dikkat çekti ve belli bir balinanın kıymetli alımlar yaptığı göze çarptı. Bu balina, yalnızca üç gün içinde yaklaşık 1,61 milyon dolar bedelinde bir yatırımla cüzdanına 1,29 trilyon PEPE coin ekledi.

Son süreç, bu balinanın yalnızca sekiz saat evvel Wintermute Trading’den 486 milyar PEPE daha aldığını ve bunun yaklaşık 604.000 dolar fiyatında olduğunu gösteriyor. Böylesine büyük ve süratli satın almalar doğal olarak kripto topluluğunda spekülasyonlara ve incelemelere yol açıyor.

Bu süreçlerden kaynaklanan en önemli tasalardan biri, içeriden bilgi ticaretiyle uğraşanlar olup olmaması. Balinaların kıymetli ataklar yapması alışılmadık bir durum olmasa da son vakitlerde alım ve satım modelleri katiyetle alışılmadık ölçülerde gerçekleşti.

PEPE direnç düzeyini aşamadı

PEPE balinaları büyük ölçülerde tokenı elden çıkarmak ve çok sayıda geri almak ortasında gidip geliyor üzere görünüyor. Bu tıp davranışlar, piyasa hassaslığını manipüle edebilir ve hasebiyle öteki yatırımcıları da etkileyebilir.

Fiyatlandırma açısından bakıldığında, yaşanan hareketliliğe karşın PEPE şimdi 21 EMA direnç düzeyini aşabilmiş değil. Bu direnç kuvvetli görünüyor ve kırılması için birkaç büyük süreçten daha fazlası gerekecek. Kıymetli bir pürüz de süreç hacmi.

Şu anda PEPE’nin süreç hacmi son birkaç haftanın en düşük düzeyinde ve bu da tokenın 21 EMA mahzurunu aşmak için gereken ivmeyi yakalamasını zorlaştırıyor. Olağandışı süreç modelleri, bilhassa de son balina faaliyetlerinin ortasında, soru işaretlerine yol açıyor.

Bununla birlikte süreç hacmi bir artışa şahit olmadıkça altcoin’in fiyat seyahatinde kıymetli bir ilerleme kaydetmesi pek mümkün değil.

Bu makale birinci olarak Kripto Para Haber üzerinde yayımlanmıştır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap