Binomo’dan cümbüş dolu iş birliği: Bilal Sonses mikrofon başına geçti

Binomo’dan cümbüş dolu iş birliği: Bilal Sonses mikrofon başına geçti

Paylaş
BTC Piyasası: Binomo’dan cümbüş dolu iş birliği: Bilal Sonses mikrofon başına geçti

Alım satım platformu Binomo, Türkiye’nin en tanınan müzikçilerinden Bilal Sonses ile iş birliğini duyurdu. Eğlenceli iş birliği kapsamında mikrofon başına geçen müzikçi, Binomo kullanıcılarına yönelik olarak geliştirilen “Trading Süperstar” konseptine özel bir müzik hazırladı.

Dünya çapında 130’dan fazla ülkeden yaklaşık 1 milyon faal kullanıcıya sahip olan alım satım platformu Binomo, Türkiye’nin sevilen şarkıcılarıyla yaptığı iş birliklerine bir yenisini daha ekliyor. Geçtiğimiz devirde Tuğba Yurt iş birliğiyle piyasalara farklı bir ritim kazandıran Binomo, artık de tanınan isim Bilal Sonses ile yeni bir sürece giriyor.

Binomo, bu kapsamda yaptığı resmî açıklamayla Türkiye’de trendlerden düşmeyen ünlü müzikçi Bilal Sonses ile iş birliği başlattığını açıkladı. Bu gelişmenin akabinde mikrofon başına geçen Sonses, piyasalara cümbüş dolu ritimler getirecek yeni müziğinin kaydını tamamladı.

“Trading Süperstar” konsepti doğrultusunda Binomo kullanıcılarına hitap eden kelamlarıyla öne çıkan müzik büyük beğeni toplarken, yatırımcıların kendi potansiyellerini keşfetmelerine yönelik hazırlanan müzik kelamları de epeyce dikkat çekti.

Binomo’yla içindeki trading süperstarını keşfet

Binomo tarafından kullanıcıların kendi içlerindeki süperstarı keşfetmeleri ismine geliştirilen “trading süperstar” fikri, Binomo platformunda süreç yapan kullanıcıların kendilerini özel bir aktiflik yahut aktivitenin merkezinde üzere hissetmelerini hedefliyor.

Bu fikri desteklemek ismine kullanıcı dostu arayüzü ve eğitim fırsatları üzere ayrıcalıklarla ekosistemdeki yatırımcılara kolaylıklar sunan Binomo, yıllık ölçekte 600’den fazla turnuva, eşsiz armağanlar ve yararlı fırsat teklifleriyle de olumlu bir trading atmosferi yaratıyor. Ayrıyeten, mahallî yahut global ölçekteki trading etkinliklerinin kazananları, toplamda 3 milyon dolar bedelinde ödül havuzundan faydalanabiliyor.

“Marka kimliğiyle örtüşen bir müzik yaratmayı arzuladık”

Çevrimiçi alım satım platformu Binomo ile iş birliği hakkında açıklamalarda bulunan Bilal Sonses, “Öncelikle, dünya genelindeki faaliyetleriyle hem birçok ülkede tanınan hem de piyasalardaki farklı yatırımcı profillerine hitap eden bir markayla iş birliği yapmanın memnunluğunu yaşıyoruz. İş birliği teklifinin çabucak akabinde, yakaladığımız olumlu havayla birlikte gerek seçilen ritim gerekse yazılan sözlerle marka kimliğiyle örtüşen bir müzik yaratmayı arzuladık. Grup arkadaşlarımızın katkılarıyla da ortaya eğlenceli bir iş çıkardığımızı düşüyoruz. Böylesi bedelli bir projede bizimle iş birliği geliştirmeyi düşünen Binomo takımına ve müziğimizi beğeniyle dinleyen dünya genelindeki Binomo kullanıcılarına sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.” ifadelerini kullandı.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap