Binance’in Sistem Kesintisi, Piyasanın İstikrarını Bozdu!

Binance’in Sistem Kesintisi, Piyasanın İstikrarını Bozdu!

Paylaş
BTC Piyasası: Binance’in Sistem Kesintisi, Piyasanın İstikrarını Bozdu!

12 saat içersinde iki kere çekim süreçlerini durduran Binance, piyasayı düşüş istikametli tetikledi.

8 Mayıs’ta ikinci sefer para çekme süreçlerini durduran Binance, yatırımcılarda panik havası yaratarak piyasayı satış taraflı etkiledi. Çok sayıda bekleyen süreç olmasından ötürü BTC çekme süreçlerini “geçici olarak” kapattığını duyurdu. Twitter üzerinden yaptığı bu paylaşım pek çok yatırımcının reaksiyonunu çekti. Olayla ilgili birinci paylaşımdan iki saat sonra yine duyuru yapan Binance, para çekme süreçlerini madencilik havuzları tarafından alınmaları için daha yüksek bir fiyatla değiştirdiğini belirtti.

BTC Piyasası: Binance’in Sistem Kesintisi, Piyasanın İstikrarını Bozdu! 1

Binance CEO’su CZ Olay Hakkında Konuştu: Boğa Piyasası Sorunları!

Sistem kesintileriyle ilgili açıklama yapan CZ, rastgele bir sorun olmadığını belirterek bunun boğa piyasasının belirtisi olduğunu söyledi. Çok fazla sayıda beklemede olan süreçleri, piyasanın yoğunluğuna ve istekli yatırımcılara değinen CZ, biraz da olsa piyasayı müspet etkiledi.

Sosyal medya bir paylaşıma ek olarak söz de bulunan CZ, “Fee fiyatları dalgalanır ve yükselir, süreçler takılır, fiyatlar yükselir, beşerler şikayet eder. Boğa piyasası sorunları… Tekrar de âlâ tarafından bakın, yeniden de yasal paradan daha süratli ve daha ucuz.” dedi.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap