Binance’in listelediğini duyurduğu WLD fiyatı %60’ın üzerinde arttı

Binance’in listelediğini duyurduğu WLD fiyatı %60’ın üzerinde arttı

Paylaş
BTC Piyasası: Binance’in listelediğini duyurduğu WLD fiyatı %60’ın üzerinde arttı

Binance ve başka kripto borsaları, Worldcoin (WLD) listelemesini duyurdu ve yeni listeleme duyurularıyla birlikte fiyatı yüzde 60’ın üzerinde arttı.

Dünyanın en büyük kripto borsası Binance, Pazartesi günü OpenAI CEO’su Sam Altman, Max Novendstern ve Alex Blania tarafından geliştirilen Worldcoin projesinin mahallî bir kripto parası olan WLD tokenini listelediğini duyurdu.

Toplam 10 milyar token arzına sahip Worldcoin (WLD), OKX, Huobi, Bybit ve Gate.io üzere başka büyük borsaların da ilgisini çekti.

Worldcoin’in kurucuları Alex Blania ve Sam Altman, projeyi piyasaya sürdükten sonra takipçilerine, yatırımcılarına ve topluluklarına ulaşmak için Twitter’ı kullandı.

Binance, Worldcoin’i (WLD) listeliyor

Binance, 24 Temmuz’da yapılan resmi duyuruya nazaran Worldcoin (WLD) listelemesini açıkladı. Kullanıcılar, bugünden itibaren 09:00 UTC’de WLD/BTC ve WLD/USDT spot ticaret çiftlerinde Worldcoin ticareti yapmaya başlayabilir.

WLD için para yatırma süreçleri zati açılmış durumda ve kullanıcılar token’ı kripto borsasına yatırabilir. Ayrıyeten WLD için para çekme süreçleri süreksiz olarak 25 Temmuz 09:00 UTC’de açılacak formda ayarlanmıştır. Worldcoin listeleme fiyatı 0 BNB.

Buna ek olarak Binance, İzole Marjda WLD/USDT marj çifti ile ödünç alınabilir yeni bir varlık olarak WLD token’ını ekleyecek. 24 Temmuz 09:00 UTC’den itibaren 48 saat içinde bu süreç gerçekleştirilecek.

Diğer kripto borsaları da, OKX, Huobi, Bybit ve Gate.io üzere, Worldcoin (WLD) spot ticaretini açtı. Ayrıyeten MEXC, Bitget, BitMart, LBank, Bitrue, Bithumb, KuCoin ve başkaları üzere borsalar da WLD listelemesini duyurdu.

WLD fiyatı %60 arttı

Woldcoin (WLD), lansmanından saatler sonra fiyatı yüzde 60’ın üzerinde artarak kripto alanına süper bir giriş yaptı.

Bu durum yatırımcıların potansiyel olarak bundan yararlanmasına imkan tanıyor. WLD fiyatı şu anda 2,60 dolar düzeyinde süreç görüyor ve en düşük ve en yüksek düzeyleri sırasıyla 1,66 dolar ve 2,96 dolar. Ayrıyeten süreç hacmi artmaya devam ediyor ve piyasa bedeli 300 milyon doları aşıyor.

Bu makale birinci olarak Kripto Para Haber üzerinde yayımlanmıştır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap