Binance’in Bu Hizmeti Kesintiye Uğradı: CZ’den Açıklama Geldi!

Binance’in Bu Hizmeti Kesintiye Uğradı: CZ’den Açıklama Geldi!

Paylaş
BTC Piyasası: Binance’in Bu Hizmeti Kesintiye Uğradı: CZ’den Açıklama Geldi!

Kripto para topluluğunun dikkatini çeken yeni bir gelişmede, dünyanın en büyük kripto para borsası Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ), platformdaki vadeli süreç ticaretini süreksiz olarak kesintiye uğratan teknik bir sorunu ele almak için Twitter hesabını kullandı. CZ’nin şeffaflığı ve süratli karşılığı hem trader hem de yatırımcılar tarafından memnuniyetle karşılandı. İşte detaylar…

Binance borsasındaki teknik sorun açığa çıktı

Bugün CZ bir tweet atarak “Vadeli süreçlerle ilgili teknik bir sorun var. Takımımız bunun üzerinde çalışıyor.” dedi. Binance’in vadeli süreç platformu dünya çapındaki traderlar ortasında en tanınan ve en yaygın kullanılan platformlardan biri olduğu için bu tweet kripto para kesiminde şok tesiri yarattı. CZ’nin tweetinden kısa bir müddet sonra Binance resmi bir açıklama yayınlayarak sorunu kabul etti. Ticaret faaliyetleri üzerindeki tesirini özetledi. Açıklamada şu sözler yer aldı:

Binance’te vadeli süreç alım satımlarını etkileyen bir sorunun farkındayız. Bu sorunu mümkün olan en kısa müddette çözmeye çalıştığımız için USDT-Marjinli vadeli süreçler şu anda kullanılamıyor. Yeni güncellemeler burada paylaşılacaktır.

Hızlı tahlil sunuldu

Binance’in teknik probleme verdiği süratli karşılık, kullanıcı tabanının güvenliğine ve memnuniyetine olan bağlılığını göstermiştir. Nispeten kısa bir mühlet içinde, USDT Teminatlı vadeli süreçleri etkileyen sorun muvaffakiyetle çözüldü. Akabinde alım satım tekrar başladı. Binance, yayınladığı bir güncellemeyle kullanıcılarına garanti vererek şunları söyledi:

USDT Teminatlı vadeli süreçleri etkileyen sorun çözüldü ve alım satım yine başladı. Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür diler ve sabrınız için teşekkür ederiz.

Bu haber, kripto para vadeli süreç muhtaçlıkları için Binance’e güvenen traderlar tarafından rahatlamayla karşılandı. Kripto para piyasasının bu olaya yansısı, kısmen CZ‘nin şeffaf irtibatı ve Binance’in sorunu süratli bir biçimde çözmesi sayesinde biraz sessiz kaldı. Yaşanan aksaklık telaş verici olsa da Binance’in sorunu ele alma suratı, istikrarlı ve muteber bir alım satım ortamı sağlama konusundaki kararlılığını ortaya koydu.

Teknik problemler her an ortaya çıkabiliyor

Kripto paranın süratli dünyasında teknik meseleler beklenmedik bir biçimde ortaya çıkabilir, lakin kullanıcılar ortasında itimat ve itimadı müdafaanın anahtarı bu meselelerin ne kadar süratli ve tesirli bir formda ele alındığıdır. Binance’in, CEO CZ’nin öncülük ettiği son vadeli süreç aksaklığına verdiği cevap, kripto para ticareti için inançlı ve sağlam bir platform sağlama konusundaki kararlılığını göstermektedir. Kripto para bölümü gelişmeye devam ederken bu üzere olaylar, sağlam teknik altyapının ve proaktif bağlantının değerini pekiştiren bedelli dersler niteliğindedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap