Binance’den SHIB ve Bu Coinler İçin Müjdeli Haber!

Binance’den SHIB ve Bu Coinler İçin Müjdeli Haber!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Binance’den SHIB ve Bu Coinler İçin Müjdeli Haber!

Lider kripto borsası Binance, içlerinde SHIB ve Dogecoin’in de yer aldığı yüksek hacimli coin’ler için yeni likidite havuzlarını duyurdu.

Binance, SHIB ve bu coin’ler için yeni likidite havuzları açıyor

Dünyanın en büyük kripto borsası, Bitcoin, Shiba Inu ve Dogecoin üzere tanınan kripto para üniteleri için artan talebe karşılık olarak 7 yeni likidite havuzu ve stablecoin çifti eklediğini duyurdu. Likidite havuzları, kullanıcıların anında süreç yapmasına ve mükafatlar kazanmak için tokenleri havuzlamasına müsaade verir.

Duyuruya nazaran Binance’in Liquid Swap hizmetine eklenen süreç çiftleri şu halde:

  • BEL/USDT
  • BTC/TUSD
  • ID/BTC
  • ID/USDT
  • SHIB/DOGE
  • SYN/USDT
  • TUSD/USDT
Ulaş Utku Bozdoğan: Binance’den SHIB ve Bu Coinler İçin Müjdeli Haber! 1

Likidite havuzları, kullanıcıların anında süreç yapmasına ve mükafatlar kazanmak için tokenleri havuzlamasına müsaade verirken, bir havuza likidite eklemek ve likidite sağlayıcısı olmak büsbütün risksiz değildir. Kripto piyasanın fiyat hareketleri, değişken piyasa şartlarında büyük ölçüde dalgalanabilir ve staking gelirinin daha düşük kalmasına yahut kayıplara uğramasına neden olabilir.

Binance’de istikrarlar değişiyor

Binance, ABD’li düzenleyicilerin Paxos’un BUSD basması yasaklanmasından sonra TrueUSD (TUSD)’ye yönelmeye başladı. Yeni BUSD basılmasının yasaklanmasıyla Binance, TUSD dışındaki tüm kripto para üniteleri çiftleri için sıfır kurullu ticareti kaldırdı, bu da BTC süreç hacimlerinde büyük bir düşüşe neden oldu.

Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere TUSD, bu gelişmelerin sonucunda Binance’de BTC çiftinde süreç hacmi rekoru kırdı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Binance’den SHIB ve Bu Coinler İçin Müjdeli Haber! 2

Kripto para piyasası baskı altında: SHIB, DOGE ve BTC’de son durum

Binance’in duyurusu, BTC, DOGE ve SHIB dahil en tanınan kripto para ünitelerinin fiyatlarında hafif bir artışa yol açtı. Fakat BTC fiyatı, baskı altında kalmaya devam ediyor ve 27.500 doların altındaki en düşük düzeyine geriledi. Şu anda, yatırımcılar 27.000 dolar düzeyinden düşüşte birtakım alımlar yapıyorlar.

Ulaş Utku Bozdoğan: Binance’den SHIB ve Bu Coinler İçin Müjdeli Haber! 3

SHIB fiyatı son bir haftada %11 düşerek 0,0000103 dolar düzeyine geriledi. Topluluk, SHIB’in yıl sonunda 0,01 dolar düzeyine ulaşabileceğine inanıyor.

Öte yandan, DOGE fiyatı da son 24 saatte %2 ve bir haftada %17 düşüşle 0,0791 dolar düzeyinde süreç görüyor. Birtakım uzmanlar, bu düşüşün kripto para ünitelerinin toparlanmasından evvel son bir düzeltme olabileceğine inanıyorlar.

Ulaş Utku Bozdoğan: Binance’den SHIB ve Bu Coinler İçin Müjdeli Haber! 4

Binance davaları

Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere CFTC, Mart sonlarında, Binance ve CEO’su Changpeng Zhao’yu, yasadışı süreçler yapmaya ve Amerikan vatandaşlarını yanıltmaya yönelik tezlerle dava etti. CFTC, Binance’in vadeli süreçlerinin ABD yatırımcılarına sunulması için kayıt olmadığı ve süreçlerin yasal çerçevelere uygun olmadığı savında bulundu.

Ulaş Utku Bozdoğan: Binance’den SHIB ve Bu Coinler İçin Müjdeli Haber! 5

Ayrıca, Binance’in yatırımcıları yanıltarak kaldıraçlı süreçler yapmalarını teşvik ettiği tez ediliyor. Binance ise suçlamaları reddetti ve ABD’de faaliyet göstermediğini belirtti. İlerleyen haftalarda dava değerini yitirdi ve Binance CEO’su CZ, süreç boyunca Twitter’dan Fud haberlerine kapılmamayı tavsiye etti.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap