Binance’den Bu 2 Kripto Para İçin Müjdeli Haber!

Binance’den Bu 2 Kripto Para İçin Müjdeli Haber!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Binance’den Bu 2 Kripto Para İçin Müjdeli Haber!

Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, kısa bir mühlet evvel yeni eklenen FDUSD stablecoininde spot ve marjin çiftleri ile sıfır fiyatsız Bitcoin ve Ethereum ticaretini duyurarak pazar hisselerini artırmak için değerli bir atılım yaptı. Bu karar, Binance’in Mart ayında TrueUSD (TUSD) hariç tüm süreç çiftleri için sıfır fiyatlı ticareti sona erdirmesinin akabinde geldi. TUSD, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) dahil olmak üzere kripto fiyatları üzerinde daima baskıya neden olmuştu. İşte detaylar…

Binance’ten FDUSD için yeni listeleme

Btcpiyasasi.com olarak da bildirdiğimiz üzere, en büyük kripto para borsası olan Binance, yeni duyuru yaptı. 3 Ağustos’ta yaptığı duyuruya nazaran, Bitcoin ve Ethereum ile FDUSD spot ve marjin süreç çiftlerini ekliyor. BTC/FDUSD süreç çifti için sıfır fiyatlı süreç başlatıyor. Kullanıcılar, 4 Ağustos TSİ 11:00’den itibaren BTC/FDUSD spot ve marjin alım satımları için sıfır maker ve taker fiyatından yararlanabilecek. Ayrıyeten, kullanıcılar ETH/FDUSD ile sıfır maker fiyatı ile süreç yapabilirken, kullanıcının VIP düzeyine bağlı olarak standart taker fiyatı uygulanacaktır. BTC/FDUSD spot ve marjin süreç çiftlerinde süreç yapan kullanıcılar için dikkate bedel bir avantaj, süreç hacminin VIP kademe hacim hesaplamasından ve tüm likidite sağlayıcıları programından hariç tutulacak olmasıdır.

Ulaş Utku Bozdoğan: Binance’den Bu 2 Kripto Para İçin Müjdeli Haber! 1

Bu atılım, kullanıcıların süreç tecrübesini geliştirmeyi ve yeni tanıtılan süreç çiftlerini kullanmaları için onlara daha fazla teşvik sağlamayı amaçlamaktadır. Bununla birlikte, bu promosyon devri boyunca BNB indirimlerinin, tavsiye indirimlerinin ve öbür ayarlamaların BTC/FDUSD spot ve marjin süreç çiftleri için geçerli olmayacağını belirtmek değerlidir. Bu da, sıfır fiyat promosyonunun bilhassa bu makul çiftler için süreç hacimlerini artırmayı hedeflediği manasına geliyor. Binance’in bu yılın başlarında sıfır fiyatlı Bitcoin alım satım programını ve BUSD sıfır yapan fiyatı promosyonunu sona erdirme kararı, borsanın pazar hissesinde değerli bir düşüşe neden olmuş ve bir yılın en düşük düzeyi olan %53,7’ye gerilemişti. Düzenleyici baskı ve düşük süreç hacimleri üzere faktörler bu düşüşe katkıda bulunmuştur.

FDUSD, kripto para piyasasında epeyce yeni

Hong Kong merkezli saklama ve inanç şirketi First Digital tarafından desteklenen First Digital USD (FDUSD) stablecoin’in piyasaya sürülmesi, USDT, TUSD, BUSD ve USTC üzere başka stablecoin’lere kıyasla nispeten düşük olan 257 milyon dolarlık mevcut piyasa pahası göz önüne alındığında, kripto piyasası üzerinde çabucak bir tesire sahip olmayabilir. Bununla birlikte, Binance’in talebe karşılık olarak yeni FDUSD mint etme potansiyeliyle birlikte, vakit içinde piyasa pahasında değerli bir artış olabilir. Piyasadaki zorluklara ve rekabete karşın Binance, BTC/TUSD ve BTC/USDT’nin sırasıyla süreç hacminin yüzde 14,80’ini ve yüzde 6,88’ini oluşturarak en çok süreç gören çiftler olmasıyla Bitcoin alım satımı için en güzel borsa olmaya devam ediyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap