Binance yapay zeka token mükafatları kampanyası başlattı, bölüm ticaretinde artış görüldü

Binance yapay zeka token mükafatları kampanyası başlattı, bölüm ticaretinde artış görüldü

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Binance yapay zeka token mükafatları kampanyası başlattı, bölüm ticaretinde artış görüldü

Kripto para borsası Binance, yapay zeka (AI) ile ilgili makul tokenlerin alım satımını teşvik etmek için bir ödül programı başlattı. Bugün başlayan kampanya, AGIX ve Cortex’in CTXC’si üzere tokenleri içeriyor ve ikincisi yapay zekayı blockchain akıllı mukavelelerine entegre etmeye yönelik.

Hem yeni kullanıcıları çekmek hem de hareketsiz hesapları yine etkin hale getirmek hedefiyle Binance, USDT kuponlarından oluşan 10.000 USD’lik bir teşvik havuzu sunuyor. Uygun iştirakçiler, yeni gelenler ya da son üç ay içinde Binance Spot alım satım yapmamış mevcut üyelerdir. Bu promosyon teklifi 27 Kasım’a kadar devam edecek.

Yapay zeka token piyasası son vakitlerde kayda kıymet bir hareketlilik yaşadı ve WLD üzere tokenlarda değerli dalgalanmalar görüldü. Bu ilgi kısmen OpenAI’nin eski CEO’su Sam Altman’a ve GSR tarafından borsalara yaklaşık 4,5 milyon dolar pahasında WLD yatırılmasına bağlandı.

Ayrıca, Render (RNDR) AI dalındaki ticaret hacimlerinde değerli bir artışa öncülük etti. Kaiko araştırmasına nazaran, dalın ticaret hacmi 2 milyar dolara ulaştı. Birebir vakitte, MDT üzere öbür YZ tokenleri %150’yi aşan hacim artışıyla birlikte %7’nin üzerinde bir fiyat artışı kaydetti. Benzeri biçimde, OCEAN’ın fiyatı %11’den fazla artarken, süreç hacmi de birebir vakit diliminde iki katına çıktı.

Yapay zeka token piyasasındaki hareket, çeşitli bölümlerde giderek daha fazla ehemmiyet kazanan yapay zeka üzere gelişmekte olan teknolojilerle ilişkili kripto paralara yönelik artan yatırımcı ilgisini yansıtıyor.

Bu makale yapay zekanın dayanağıyla oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Kural ve Şartlar kısmımıza bakın.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap