Binance XRP’den Sonra EOS Yatırımcılarını da Sevindirdi!

Binance XRP’den Sonra EOS Yatırımcılarını da Sevindirdi!

Paylaş
Binance XRP’den Sonra EOS Yatırımcılarını da Sevindirdi!

Önde gelen kripto para borsalarından birisi olan Binance, 2017 yılındaki kuruluşundan bu yana adeta sektörün her alanına yayıldı. Geçtiğimiz yıl vadeli işlem sözleşmeleri platformu Binance Futures ile de BitMEX ve Bitfinex gibi rakiplere meydan okuyan Binance, üst üste yaptığı listelemeler ile adından söz ettiriyor.

EOS, Binance Futures’a Girdi

Binance Futures bundan bir gün önce XRP’yi platforma dahil etmiş ve 75 kata kadar kaldıraç seçeneğini duyurmuştu. XRP bu haberin etkisi ile beraber %10 üzerinde artış yakalayıp birçok yatırımcısını sevindirdi. İlgili haberi buradan okuyabilirsiniz. Binance bugün yaptığı bir duyuruda ise başka bir önemli altcoin EOS’u vadeli işlem platformuna dahil ettiğini açıkladı.

Toplam piyasa değerine göre dünyanın en büyük yedinci kripto para birimi olan EOS ise bu listelenmeden neredeyse hiç etkilenmedi. Bu yazının kaleme alındığı an itibariyle %0,74’lük yükseliş sergileyen EOS, piyasanın genel olarak son birkaç saattir durağan bir grafik çizmesinden etkilenmiş de olabilir. Binance Futures tarafından yapılan açıklamada EOS/USDT işlem çiftinin 8 Ocak tarihi ve TSİ 11.00 itibariyle alım satıma sunulacağı belirtildi.

Kaldıraçlı işlemler doğru bir şekilde kullanıldıklarında çok fazla getiri sağlayabildikleri gibi, tecrübesiz yatırımcıların ellerinde çok kötü sonuçlara yol açabiliyorlar.

Kaynak: Coin Türk

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap