Binance.US’ten kurumsal likidite sağlamaya yönelik dikkat çeken iş birliği

Binance.US’ten kurumsal likidite sağlamaya yönelik dikkat çeken iş birliği

Paylaş
Binance.US’ten kurumsal likidite sağlamaya yönelik dikkat çeken iş birliği

Binance’in Amerika Birleşik Devletleri merkezli kullanıcılar için hayata geçirdiği kripto para alım satım platformu Binance.US, kullanıcılarına kurumsal likidite sağlamak için kripto aracılık şirketi Tagomi ile ortaklık kurdu.

Binance.US ve Tagomi ortaklığıyla kurumsal likidite için güven ortamı sağlanacak

Ortaklık, 21 Kasım tarihli bir basın bülteninde duyuruldu. Açıklamada Binance.US’in, bundan sonra Tagomi kullanıcıları için, miktar fonları, girişim fonları, aile ofisleri, bireysel emeklilik hesapları ve yüksek servete sahip bireyler dahil olmak üzere kurumsal likidite sunacağını belirtti. Tagomi’nin müşterileri de Binance.US’in seçkin işlem çiftlerine daha fazla erişim kazanacak.

Binance.US CEO’su Catherine Coley, yeni iş birliğinin piyasaya girme engellerini azaltmanın yanı sıra yeni bir kripto para birimi yatırımcı sınıfını desteklemesine yardımcı olacağını belirtti. Tagomi Başkanı Marc Bhargava ise şunları söyledi:

Birkaç ülke ABD pazarlarının likiditesine ve talebine rakip olabilir. ABD’deki büyük fonlar, risk sermayedarları ve aile büroları, kripto pazarına küresel oyuncular olarak katılmak için güvenli erişime ihtiyaç duyuyor. Binance.US, Amerikalılara daha geniş varlık maruziyeti sağlayarak oranları kendi lehine çeviriyor.

Tekliflerini daha da genişletmek isteyen Tagomi, mart ayı sonlarında New York Eyaleti Finansal Hizmetler Departmanı’ndan bir BitLicense satın almıştı. Bu izinle şirket, sanal para varlıklarını takas etmeye ve eyalette para aktarımı yapmaya hak kazanmıştı.

cointelegraph

Buraya tıklayarak Binance borsasında yüzde 15 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açabilirsiniz!

Kaynak: Kripto Para Haber

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap