Binance.US Popüler Altcoini Platformuna Ekliyor

Binance.US Popüler Altcoini Platformuna Ekliyor

Paylaş
Binance.US Popüler Altcoini Platformuna Ekliyor

Kriptokoin – Binance.US, platformuna hızlı bir şekilde yeni kripto varlıkları ekliyor.

En son gelen haberlere göre eklenecek olan kripto para VeChain (VET). Kripto para, stablecoin Tether (USDT) ile eşleştiriliyor.

CoinMarketCap’e göre, kripto pazarının geri kalan kısmı çoğunlukla kırmızı olmakla birlikte, VET yazının yazıldığı sırada yüzde 10,98 artmış durumda.

10 Ekim’den bu yana Binance.US, Chainlink, Ravencoin, Dash, Alogrand, Zcash, BUSD, IOTA, Dogecoin, Waves, NEO, Cosmos ve VeChain dahil olmak üzere platformuna bir düzine token eklemiş durumda.

Platform aynı zamanda Bitcoin, Ethereum, XRP, Litecoin, Binance Coin, Cardano, Basic Attention Token, Ethereum Classic, Stellar ve 0x’i de destekliyor.

Binance.US 24 Eylül’de FinCen ile Haziran ayında tescil edilen California merkezli BAM Trading Services ortaklığında başladı.

Borsa, kendi özellikleri ve işlevleri ile bağımsız bir varlık olarak faaliyet gösteriyor, cüzdanı lisanslıyor ve önde gelen kripto borsası Binance’in eşleştirme motor teknolojilerini kullanıyor.

Binance.US, Holochain, Loom Network, Decentraland, Nano, Paxos, Augur, TrueUSD, USD Coin ve Zilliqa dahil olmak üzere bir kaç tane daha kripto varlığı eklemeyi düşünüyor.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap