Binance US CEO’su, Platforma Dair Konuştu

Binance US CEO’su, Platforma Dair Konuştu

Paylaş
Binance US CEO’su, Platforma Dair Konuştu

Geçtiğimiz yılın son çeyreğinde, popüler kripto para borsası Binance, Amerika’daki regülasyon kaygıları ve yaşanan diğer olası problemler ile baş etmek için Binance.com’u Amerikalı müşterilere kapatmış ve bu müşteriler için, ABD’de regülasyon onaylı bir ayrı platform olan Binance US’i açmıştı.

Token çeşitliliği ve likidite olarak Binance.com’un bir miktar gerisinde kalan Binance US, buna karşın yeni yola çıkan bir borsaya göre, oldukça güzel ve tatmin edici hacim oranları da yakalamayı başarmıştı.

Bu durum ile ilgili olarak katıldığı bir podcastte konuşan platformun CEO’su Catherine Coley, şirket olarak token listeleme konusunda son derece ‘açık zihinli’ olduklarını ifade ederken, token sayısını ve alternatifini arttırmak için çalışmalara devam edeceklerini belirtti.

Coley, şöyle konuştu:

”Binance’in kendi platformu ile bizim kuruluş dinamiklerimiz elbette ki çok farklı. Bizim temel amacımız, Binance’deki eski Amerikalı traderları bu platforma getirmek ve diğer yatırımcıları da buraya çekmek. Bunu yapmak için de token listelemelerine ağırlık vermiş durumdayız. Binance’in en temel avantajlarından bir tanesi de, bu listelemeli konusunda her zaman proaktif olmasıdır. Biz seçimleri at gözlüğü takmadan ve son derece geniş bir çerçeveden bakarak yapıyoruz.”

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap