Binance TR, değerli bir özelliği kullanıcıların hizmetine sundu

Binance TR, değerli bir özelliği kullanıcıların hizmetine sundu

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Binance TR, değerli bir özelliği kullanıcıların hizmetine sundu

Kripto para borsası Binance TR, Binance Küresel tarafından 2021 yılında hayata geçirilen ve o vakitten bu yana yatırımcıların beğeniyle kullandığı yatırım aracı Otomatik Yatırım’ın (Auto-Invest) mahallî versiyonunu kullanıcıların hizmetine sundu. Yatırımcılar, kripto yatırımlarını otomatikleştirmelerine ve büyütmelerine imkan sağlayan Otomatik Yatırım ile yüksek volatiliteden kaynaklı risklerini minimize edebilecekler.

Anlık kullanıcı müdahalesine muhtaçlık duyulmadan kripto para piyasasındaki değişimlere karşı yatırımcıları korumak maksadıyla tasarlanan Otomatik Yatırım aracı, kısa ve orta vadeli yatırımlarda ziyan riskini düşürmeyi hedefliyor. Kullanıcıların seçtikleri kripto paraları tekrar kendi belirledikleri vakit aralıklarında satın alan Otomatik Yatırım aracı, tek seferde alım yapmanın maliyet riskini vakte yayarak yatırımcıların makul bir fiyat ortalamasına sahip olmasını sağlıyor.

Kripto piyasasında yatırım yapmanın gerilimsiz yolu: “Otomatik Yatırım”

Kullanıcılar, Binance TR web sitesi yahut uygulaması üzerinden ana sayfa üzerinden Otomatik Yatırım’a ulaşabilir ve sınırsız sayıda yatırım planı oluşturabilirler. Binance Türkiye kullanıcıları Otomatik Yatırım planlarını günlük, haftalık, iki haftalık, aylık ve hatta saatlik olarak belirleyebilir, daha sonra oluşturdukları planı düzenleyerek yatırım meblağını yahut sıklığını değiştirebilirler.

Yatırımın gerilimsiz yolu Otomatik Yatırım, kullanıcılara halihazırda Binance TR’de listelenmiş yüzlerce kripto paraya, Türk lirası ya da USDT ile yatırım yapma imkânı tanıyor. Bunun yanı sıra yatırımcılar Otomatik Yatırım ile ilgili akıllarına takılan soruların yanıtını Binance TR Kullanıcı Rehberi’nde ayrıntılı olarak bulabilirler.

iDeal Haber Merkezi

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap