Binance, Sistem Güncellemesi Yapıyor: Bu Coinler Etkilenecek!

Binance, Sistem Güncellemesi Yapıyor: Bu Coinler Etkilenecek!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Binance, Sistem Güncellemesi Yapıyor: Bu Coinler Etkilenecek!

Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından Binance, genel sistem performansını ve istikrarını güzelleştirmeyi amaçlayan bir atakla, belli Binance Earn eserleri için planlı bir sistem yükseltmesi yapılacağını duyurdu. Bu yükseltme, 20 Eylül 2023 TSİ 09:00 ile 20 Eylül 2023 TSİ 12:00 ortasında gerçekleşecek. Planlanan sistem yükseltmesi, platformun çeşitli taraflarını etkileyerek çeşitli Binance hizmetlerinde süreksiz değişiklikler getirecektir. İşte detaylar…

Binance, kimi hizmetleri askıya alıyor

Yükseltme mühleti boyunca, tüm Likit Swap hizmetleri süreksiz olarak askıya alınacaktır. Buna Swap Farming’de swap alım satımı, Liquidity Farming’de likidite ekleme ya da çıkarma ve Liquidity Farming’den likidite havuzu mükafatlarını kullanma üzere faaliyetler dahildir. Bu faaliyetlerle nizamlı olarak ilgilenen kullanıcılar buna nazaran plan yapmalıdır. Kullanıcılar, çeşitli eserler için abonelikler ve itfalar kelam konusu olduğunda aralıklı kesintiler yaşayabilir. Bunlar ortasında DeFi Staking, Simple Earn eserleri, BNB Vault, Auto-Invest, Dual Investment ve ETH Staking yer almaktadır. Ek olarak, ETH Staking üzerindeki sarma ve açma fonksiyonu de etkilenecektir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Binance, Sistem Güncellemesi Yapıyor: Bu Coinler Etkilenecek! 1

 Binance, en düzgün kullanıcı tecrübesini sağlamak için kullanıcıların faaliyetlerini planlanan sistem yükseltmesinden evvel ya da sonra planlamalarını önermektedir. Bu hizmet kesintileri süreksiz olarak rahatsız edici olsa da, Binance’in birtakım kıymetli istikametlerinin etkilenmeyeceğini unutmamak kıymetlidir. Mükafatların hesaplanması ve dağıtımı, sistem yükseltmesi sırasında her zamanki üzere devam edecektir. Kullanıcılar mükafatlarını rastgele bir gecikme olmadan almayı bekleyebilirler.

Otomatik alım satımlar da açık

Mevcut Otomatik Yatırım planları aracılığıyla planlanan kripto para alımları, sistem yükseltmesi sırasında gecikmelerle karşılaşabilse de, bu alımların, uygun olduğu durumlarda yükseltme tamamlandıktan sonra otomatik olarak gerçekleştirileceğinden emin olabilirsiniz. Sistem yükseltme mühletinin Binance’in en güzel varsayımlarına dayandığını ve değişiklik gösterebileceğini belirtmek isteriz. Yükseltme muvaffakiyetle tamamlandığında, etkilenen tüm hizmetler diğer bir duyuru yapılmaksızın devam edecektir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Binance, Sistem Güncellemesi Yapıyor: Bu Coinler Etkilenecek! 2

Sonuç olarak, Binance’in sistem performansını ve istikrarını artırma konusundaki kararlılığı bu planlı yükseltme aracılığıyla açıkça görülmektedir. Kimi hizmetlerde süreksiz kesintiler yaşanacak olsa da kullanıcılar, yükseltme 20 Eylül 2023’te tamamlandığında daha gelişmiş ve daha sağlam bir platform bekleyebilir. Kripto para alanındaki başka gelişmeler için bizi izlemeye devam edin ve yükseltme devri boyunca Binance’teki faaliyetlerinizi buna nazaran planladığınızdan emin olun.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap