Binance, sınırlı sayıda Bitcoin’i %50 indirimle satacak

Binance, sınırlı sayıda Bitcoin’i %50 indirimle satacak

Paylaş
Binance, sınırlı sayıda Bitcoin’i %50 indirimle satacak

Kripto para borsası Binance, Bitcoin’in 11. yılını Bitcoin’i rastgele seçilecek olan 11 kişiye %50 indirimle satarak kutlayacak.

Bitcoin’in doğum tarihi, 3 Ocak 2009 olarak kabul ediliyor. Bitcoin blok zincirinde ilk blok o tarihte oluşturulmuştu.

Resmi açıklamaya göre, Binance kampanyası, 3 Ocak 2020 ile 8 Ocak 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Kullanıcıların bu dönemde herhangi işlem çiftinde en az 1 BTC’lik alım satım yapması gerekiyor. Ayrıca kampanya döneminde kullanıcıların etkinlik sayfasındaki “Share Now” butonuna tıklamaları ve etkinlik linkini Twitter’da #BitcoinTurns11 hashtag’iyle paylaşmaları isteniyor. Kullanıcıların 8 basamaklı referral ID’leri + S ile beraber çekiliş numaraları olarak kullanılacak.

Çekiliş, sosyal medyada canlı olarak yayınlanacak. Şirket, çekiliş numaraları havuzundan rastgele 11 numara seçerek her bir numaraya 1 BTC satın alma hakkı verecek. Bu 1 BTC, 0.5 BTC’ye eşdeğer BNB ile alınabilecek.

Sonuçlar periyodun bitimini takiben 5 iş günü içinde açıklanacak. Kazananlar duyurulduğunda 24 saat içinde kazananların hesabından eşdeğer miktarda BNB eksilecek. 24 saat içinde para yatırılmazsa veya hesapta yeterli BNB yoksa hak kaybolacak.

Kaynak: Uzman Coin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap