Binance, SEI ve Bu 7 Altcoin İçin Yeni Duyuru Yaptı: 20x!

Binance, SEI ve Bu 7 Altcoin İçin Yeni Duyuru Yaptı: 20x!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Binance, SEI ve Bu 7 Altcoin İçin Yeni Duyuru Yaptı: 20x!

Kripto para türevleri piyasasının önde gelen oyuncularından Binance Futures, SEI dahil heyecan verici birkaç mukavelenin lansmanıyla yeni alım satım fırsatları sunmaya hazırlanıyor. Şirket, inovasyona ve global kullanıcı tabanına son teknoloji alım satım eserleri sunmaya olan bağlılığını göstermeye devam ediyor.

SEI kalıcı vadeli süreç mukavelesi açıklandı

Btcpiyasasi.com olarak da bildirdiğimiz üzere SEI, geçtiğimiz günlerde mainnet lansmanı ile dikkat çekti. Ayrıyeten, simültane olarak birçok borsada listelendi. Artık ise Bİnance, listeleme olayını bir adım ileriye alıyor. Merakla beklenen mukavelelerden biri olan USDⓈ-M SEI daimi mukavelesinin 17 Ağustos 2023 tarihinde saat 08:30’da hayata geçmesi planlanıyor. Bu kontrat, yatırımcılara kaldıraçlı ticaret yoluyla kıymetli karlar elde etme potansiyeli sağlamak üzere tasarlanmıştır. Yatırımcılar, 20 kata varan kaldıraç oranıyla risklerini ve potansiyel olarak kârlarını artırabilirler. USDT cinsinden ödenecek olan kalıcı vadeli süreç mukavelesi, yatırımcılara 7/24 piyasa hareketlerinden yararlanma esnekliği sunmaktadır.

Ulaş Utku Bozdoğan: Binance, SEI ve Bu 7 Altcoin İçin Yeni Duyuru Yaptı: 20x! 1

Üç aylık teslimat kontratları, BTC ve ETH için duyuruldu

Binance Futures, USDⓈ-M SEI daima kontratına ek olarak, 18 Ağustos 2023 tarihinde USDⓈ-M BTC ve ETH Üç Aylık 1229 Teslimat Kontratlarını de piyasaya sürecek. Bu kontratlar, yatırımcıların üç aylık teslimat kontratları aracılığıyla kripto para piyasasına dahil olmalarını sağlayacak. Yatırımcılar, 25 kata kadar kaldıraçla Bitcoin (BTC) ve Ethereum’a (ETH) maruz kalabilir ve potansiyel olarak ticaret fırsatlarını en üst seviyeye çıkarabilirler.

Ulaş Utku Bozdoğan: Binance, SEI ve Bu 7 Altcoin İçin Yeni Duyuru Yaptı: 20x! 2

Binance Earn ile yeni fırsatlar belirlendi

Binance Earn, her Çarşamba başlatılacak bir dizi yeni teklif sunarak çeşitli yatırım eserlerinde ödül kazanmak için heyecan verici fırsatlar sunuyor. Bunlar ortasında Simple Earn, DeFi Staking, İkili Yatırım ve daha fazlası yer alıyor. Kullanıcılar LPT, RUNE, KNC, BNT, SEI ve CYBER dahil olmak üzere çeşitli tokenlerle esnek eserlere katılabilirler. Bu eserler için gerçek vakitli Yıllık Yüzde Oranları (APR’ler) caziptir ve yatırımlarda dengeli getiri potansiyeli sunmakta.  Lakin, tekliflerin birinci gelene birinci hizmet aslına nazaran sunulduğunu unutmamak kıymetlidir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Binance, SEI ve Bu 7 Altcoin İçin Yeni Duyuru Yaptı: 20x! 3

Aboneler, Cüzdanlar > Kar kısmı aracılığıyla varlıklarını izleyebilir ve şuurlu kararlar verebilir. Ek olarak, kullanıcılar varlıklarını Simple Earn Locked Eserlerinde evvelden kullanmayı seçerek yatırımlarını yönetmede esneklik sağlayabilir. Binance yeni özellikler ve mukaveleler sunmaya devam ettikçe, hem alım satım yapanlar hem de yatırımcılar çeşitli alım satım stratejilerine ve tercihlerine hitap eden dinamik ve gelişen bir alım satım ortamı bekleyebilir. Binance’in kripto para türevleri piyasasındaki yenilikçi teklifleriyle ilgili daha fazla güncelleme için bizi izlemeye devam edin.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap