Binance Rapor Yayınladı: Bu Kripto Paralara Dikkat Çekti!

Binance Rapor Yayınladı: Bu Kripto Paralara Dikkat Çekti!

Paylaş
BTC Piyasası: Binance Rapor Yayınladı: Bu Kripto Paralara Dikkat Çekti!

Başta ABD olmak üzere global düzenleyicilerle süregelen gayretin ortasında Binance bir adım daha attı. Araştırma departmanı tarafından kaleme alınan 2023 yılına ait birinci raporunu yayımladı. Rapor, Bitcoin ve USDT’nin fevkalâde performanslarına odaklanıyor.

Bitcoin’in fevkalâde esnekliği

Çok sayıda davayla karşı karşıya kalmasına karşın Binance, dünyanın en büyük borsası olarak pozisyonunu müdafaayı başardı. Btcpiyasasi.com olarak baktığımızda rapor, Bitcoin’in performansının öne çıktığı ve klâsik finans piyasalarını değerli ölçüde etkilediği yılın birinci yarısında bölümün geçirdiği kuvvetli vakitlerin altını çiziyor.

BTC Piyasası: Binance Rapor Yayınladı: Bu Kripto Paralara Dikkat Çekti! 1

Kripto para ünitesinin piyasa hakimiyeti Nisan 2021’den bu yana en yüksek düzeyine ulaştı. Buna nazaran fiyatında %87’lik bir artış yaşadı. Ayrıyeten klasik yatırım araçlarını geride bıraktı. Ordinals ve yazıtlar Bitcoin ekosistemine yeni bir canlılık getirdi.

Stablecoin düşüşünün ortasında USDT büyümesi

Binance analistleri, global stablecoin piyasası kapitalizasyonundaki %7’lik düşüşe karşın Tether tarafından ihraç edilen USDT’nin büyümesine dikkat çekti. USDT %25,8’lik kayda paha bir büyümeye şahit oldu.

BTC Piyasası: Binance Rapor Yayınladı: Bu Kripto Paralara Dikkat Çekti! 2

Raporda ayrıyeten Ethereum’un likit staking’inin tüm vakitlerin en yüksek düzeyine ulaştığı vurgular ortasında. Öteki taraftan Solana’nın şiddetli bir 2022’den sonra başarılı bir halde geri döndüğü vurgulandı. Ayrıyeten, Tron’un USDT hakimiyeti üst gerçek yörüngesini sürdürdü.

NFT’ler fiyat zorluklarıyla karşı karşıya

Araştırma departmanı, Misli Olmayan Tokenler (NFT’ler) dünyasını inceledi. Buna nazaran, Binance fiyat düşüşlerine ve genel olarak cansız bir performansa dikkat çekti. NFT’ler 2023’ün birinci yarısında 2022’nin ikinci yarısına kıyasla daha yüksek süreç hacimleri yaşamış durumda. Ayrıyeten, birçok NFT yıl boyunca pahalarını korumakta zorlandı.

BTC Piyasası: Binance Rapor Yayınladı: Bu Kripto Paralara Dikkat Çekti! 3

İşlem hacmine nazaran en büyük kripto para borsası olan Binance, kripto piyasası üzerinde kıymetli bir tesire sahip olmaya devam ediyor. Binance tarafından çeşitli projelere verilen kararlar ve dayanaklar kelam konusu. Buna nazaran, gelecekte beklenmedik sıçramalara yol açma potansiyeline sahip. Bunlardan birisi QUICK token.

Binance QUICK token takasını ve tekrar değerlemesini tamamladı

Yakın vakitte yaşanan bir gelişmede Binance, altcoin QuickSwap (QUICK) için token takası ve yine değerleme planının muvaffakiyetle tamamlandığını duyurdu. Binance’in QUICK’in token takasını ve yine değerlemesini destekleme kararının akabinde token süratli fiyat artışları yaşadı.

BTC Piyasası: Binance Rapor Yayınladı: Bu Kripto Paralara Dikkat Çekti! 4

Yeniden değerleme planı kapsamında, 1 eski QUICK token sahipleri 1.000 yeni QUICK token aldı. Binance, yeni QUICK tokenleri için para yatırma ve çekme hizmetlerini başlatarak sıkıntısız ticaret yapılmasını sağladı.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap