Binance Rapor Yayınladı: Bu Altcoinlere Dikkat Çekti!

Binance Rapor Yayınladı: Bu Altcoinlere Dikkat Çekti!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Binance Rapor Yayınladı: Bu Altcoinlere Dikkat Çekti!

Binance yeni bir rapor yayınladı. 2023’e güçlü bir başlangıç yaptıktan sonra, hem Bitcoin hem de altcoinler ikinci çeyrekte zorluklarla karşılaştı. Lakin Binance Research ve BNB Chain, bu periyotta çeşitli altcoinlerin performansını tahlil etti. Kimi altcoinler etkileyici karlar elde ettiler. Öbürleri bu yararlara ayak uydurmakta zorlandı. Raporlara nazaran öne çıkan performans gösterenleri ve düşük performans gösterenleri inceleyelim.

Binance ve BNB Chain’in raporu: Doğrulanmış akıllı mukavelelere talep artıyor

BNB Chain ikinci çeyrek raporunda, doğrulanmış akıllı kontratlardaki artışın altını çizdi. Buna nazaran blockchain tabanlı tahlillere yönelik talebin arttığını gösterdi. BNB Chain, Ethereum (ETH), Polygon (MATIC), Fantom (FTM), Avalanche (AVAX), Arbitrum (ARB) ve Optimism (OP) üzere platformların tümü doğrulanmış akıllı kontratlarda bir artış yaşadı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Binance Rapor Yayınladı: Bu Altcoinlere Dikkat Çekti! 1

Bu büyüme, blockchain ekosisteminde güvenlik, güvenilirlik ve ölçeklenebilirliğin değerini vurguluyor. Ayrıyeten, kesimin ayı piyasası şartlarına karşın dayanıklılığının altını çiziyor.

Binance Research’ün altcoin projeleri sıralaması

Binance Research 10 altcoini tahlil etti. Bunların ikinci çeyrekte ortalama %34 paha kazandığını tespit etti. Bilhassa Solana (SOL), 2023’ün başından bu yana %89 artış göstererek başkalarından daha âlâ bir performans sergiledi.

Ulaş Utku Bozdoğan: Binance Rapor Yayınladı: Bu Altcoinlere Dikkat Çekti! 2

Bitcoin (BTC) %83’lük artışla onu yakından takip etti. Ayrıyeten, Ethereum (ETH) ve Litecoin (LTC) sırasıyla %61 ve %52’lik karlar kaydetti. Birçok altcoin değerli çıkarlar gösterirken, kimileri geride kaldı. Dogecoin (DOGE), Binance Coin (BNB) ve Polygon (MATIC) ikinci çeyrekte düşük performans gösterenler ortasındaydı.

İniş ve çıkışlarıyla piyasa

Kripto piyasası iniş ve çıkışlarını yaşarken, 2023’ün ikinci çeyreği hem zorlukları hem de fırsatları beraberinde getirdi. Solana, yıl başından bu yana güçlü bir büyüme göstererek açık bir kazanan olarak ortaya çıktı. Lakin, birtakım altcoinler bu devirde zorluklarla karşılaştığı için yatırımcıların temkinli olması gerekiyor. Piyasa gelişmeye devam ediyor. Öteki taraftan, performans raporlarını yakından takip etmek yatırımcıların şuurlu kararlar almasına yardımcı olacak.

Ulaş Utku Bozdoğan: Binance Rapor Yayınladı: Bu Altcoinlere Dikkat Çekti! 3

Btcpiyasasi.com olarak baktığımızda raporlar, yatırımcıların, traderların ve öbür paydaşların şuurlu kararlar almasına yardımcı olur. Buna nazaran pahalı bilgi ve tahlil kaynakları olarak hizmet eedrler. Ayrıyeten kripto para piyasasında büyük kıymet taşımaktadır. Kripto para alanının süratle gelişen ve ekseriyetle öngörülemeyen tabiatı göz önüne alındığında, kapsamlı raporlar piyasa eğilimleri, fiyat hareketleri ve ortaya çıkan fırsatlar yahut riskler hakkında net bir fotoğraf sunar. Bu raporlar çoklukla piyasa davranışını yönlendiren temel faktörlere ışık fiyatlar. Öteki taraftan teknik ve temel tahlilleri birleştiren derinlemesine araştırma ve bilgi tahliline dayanırlar.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap