Binance; Polygon ve başka ağlarda birden fazla altcoin’i yakacak

Binance; Polygon ve başka ağlarda birden fazla altcoin’i yakacak

Paylaş
BTC Piyasası: Binance; Polygon ve başka ağlarda birden fazla altcoin’i yakacak

Binance, BUSD ve TUSD’den ayrılma planı kapsamında Polygon MATIC ve öteki ağlarda Binance’e sabitlenmiş birden fazla token’ı yakacağını duyurdu.

Dünyanın en büyük kripto borsası perşembe günü, BUSD ve TUSD’den ayrılma planı kapsamında birden fazla sabitlenmiş token’ı yakacağını duyurdu. Kripto borsası, kendi lokal ağlarında teminat olarak kullanılan muadil ölçüde token yayınlayacak. Bu ortada borsa, ABD SEC’e karşı gayretini sürdürüyor.

Binance sabitlenmiş token’ları yakacağını duyurdu

Kripto para borsası 14 Eylül’deki bir gönderide bir dizi boş sabitlenmiş token’ı yakacağını duyurdu. Bunlar TUSDOLD ve BUSD. Borsa, ABD’de bilhassa Menkul Değerler ve Borsa Kurulu (SEC) tarafından yaşanan düzenleyici zorlukların akabinde 2024’te USD (BUSD) takviyesini sonlandırıyor.

Kripto para borsası; Polygon MATIC, BSC, BNB ve TRX ağlarında sabitlenmiş token’ları yakacak. Daha sonra da daha evvel teminat olarak kullanılan ilgili ağlarda muadil ölçüde token piyasaya sürülecek.

Geçen hafta kripto borsası, Polygon ağındaki Sandbox NFT Staking Programının sona erdiğini duyurdu. Ayrıyeten NFT Pazaryeri’nde Polygon Network’ten NFT satın alma, yatırma, teklif etme yahut listeleme büsbütün sona erecek. SEC; Cardano (ADA) ve Polygon’u (MATIC) menkul değer olarak belirttiğinden Binance; Cardano ve Polygon spot, marjin ve daima süreç çiftlerini listeden çıkardı ve kaldırdı.

Bu makale birinci olarak Kripto Para Haber üzerinde yayımlanmıştır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap