Binance Merkezi Olmayan Trust Wallet Satın Aldı

Binance Merkezi Olmayan Trust Wallet Satın Aldı

Paylaş
Binance Merkezi Olmayan Trust Wallet Satın Aldı

En büyük kripto borsası Binance, 31 Temmuz tarihinde yaptığı duyuruya göre, Trust Wallet’ı satın alan ilk halka arzı gerçekleştirdi. 2017’de lanse edilen ABD merkezli Trust Wallet, Ethereum (ETH) ve 20.000 farklı Ethereum tabanlı coin (ERC20, ERC223 ve ERC721) destekleyen açık kaynaklı, anonim ve merkezi olmayan bir cüzdan. Anlaşmanın detayları açıklanmamakla birlikte Binance, TechCrunch’a, Binance hisse senetleri ve kendi BNB coinin bir karışımı içinde ödeneceğini söyledi..trust Wallet , faaliyetlerinin çoğunda özerk olacak, Binance ise yönetim konusunda yardımcı olacak ve pazarlama geliştirme konusunda çalışacak.

Binance CEO’su Changpeng CZ Zhao, Trust Wallet’ın teknik bilgi açısından güçlü bir ekip olduğunu, ancak pazarlama stratejileriyle ilgili olarak yardım gerektirdiğini vurguladı ve ekledi:

“Yardım edebileceğimiz çok fazla pazarlama yapmamışlar. Teknik olarak güçlüler ancak pazarlama, İK vb. yapmaktan hoşlanmıyorlar. Şimdi de bizimle birleşiyorlar, para için endişelenmelerine gerek yok. ”

Hizmetin, iş gelişimini hızlandırmanın ötesinde, Binance, önceden beklenen Binance merkezi olmayan borsasında Trust Wallet’ı varsayılan bir cüzdan olarak listelemeyi planlıyor. Zhao, Binance’ın daha fazla satın almayı düşündüğünü söyledi:

“Güçlü teknik ekipler arıyoruz. Satın alma, bu sektöre büyümeye ve katkıda bulunmaya devam etmenin çok önemli bir bileşeni olacaktır. ”

Trust Wallet’ın kurucusu Viktor Radchenko, satın alma işlemini uygulama ve teknolojiyi geliştirmeye odaklanmak için bir fırsat olarak görüyor. Bununla ilgili şunları söyledi:

“Kaynaklara sahip olmak, daha hızlı büyümemize yardımcı olacak ve bu yüzden de cüzdanları olmayan kullanıcılar için benimsemeye odaklanabileceğim” dedi.

Trust Wallet, daha önce belirteç satışına ilişkin kaydı açıklamıştı, ancak daha sonra piyasadaki düzenleme eksikliğini gerekçe göstererek iptal etti ve bu da güvenliği ciddi bir fedakarlık olmaksızın vizyonu tamamlamaya zorluyor.

Şirket coin satışının, daha fazla tokenize bir ekonomiye zorladığını dolayısıyla  ürün geliştirmeye daha az odaklanmaya zorladığını da ekledi. Bu durum, Trust Wallet’ı ilk etapta harika bir ürün haline getiren bir şeydi.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap