Binance, Liquid Staking Token’ını Tanıttı

Binance, Liquid Staking Token’ını Tanıttı

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Binance, Liquid Staking Token’ını Tanıttı

Ethereum’un son ağ yükseltmesinin akabinde Binance, liquid stakin token’ını tanıttı.

En büyük kripto para borsası olan Binance, Ethereum’un Shapella’sının akabinde büyüyen pazara adım atıyor. Borsa, liquid staking token’ını piyasaya sürdü.

Binance’ten Yeni Hamle

Etherum‘un yakın vakitte başarılı formda gerçekleştirdiği ağ yükseltmesi Shapella’nın akabinde Binance de büyüyen bu kesime adım attı. Borsa liquid staking token’ını piyasaya sürdü. Binance, Ethereum’un Shapella’sının yakın vakitte gerçekleşmesinin akabinde Ethereum staking hizmeti için yeni bir likit staking token’ı piyasaya sürdü.

Wrapped Beacon ETH (WBETH) ismi verilen yeni liquid staking token’ı, Binance kullanıcılarının Ethereum stake mükafatları kazanmaya devam ederken borsa dışındaki merkeziyetsiz finans protokollerine (DeFi) katılmalarına imkan tanıyacak.

Ulaş Utku Bozdoğan: Binance, Liquid Staking Token’ını Tanıttı 1

Perşembe gününden itibaren kullanıcılar Beacon ETH (BETH) tokenlerini borsanın Ethereum stake sayfasında WBETH’e dönüştürebilec. Bununla birlikte WBETH’i rastgele bir paketleme ve paket açma fiyatı ödemeden tekrar BETH tokenlerine dönüştürebilecek.

Duyuruda Binance, birinci dönüşüm oranının 1:1 olduğunu, lakin WBETH’in bedelinin Ethereum staking’deki günlük APR’ye bağlı olarak vakit içinde değişebileceğini belirtti.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap