Binance, likidite artırma çalışmalarını hızlandırdı

Binance, likidite artırma çalışmalarını hızlandırdı

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Binance, likidite artırma çalışmalarını hızlandırdı

Binance, piyasadaki manipülasyon kaygıları nedeniyle likiditeyi artırmak için düşük sermayeli projelere yöneliyor.

Son günlerde pek çok teoriyle anılmaya başlayan Binance, likidite artırma faaliyetlerini genişletiyor. Binance, ticareti artırma maksadıyla borsadaki düşük likiditeye sahip projelerin üzerinde duruyor. Bu projelerin piyasa üzerindeki tesirleri ve öteki varlıklara katkıda bulunup bulunmadığını araştıran Binance, teorisel söylentileri daha da artıracak üzere duruyor.

Binance sözcüsünden mevzuya ait yorum geldi

Sektördeki manipülasyon tasaları nedeniyle likidite artırmak isteyen Binance, düşük sermayeli projeleri radarına aldı. Bu hamleyi devam eden risk idaresinin bir teşebbüsü olarak isimlendiren borsa, gelişmelere dair şimdi net bir bilgi açıklamadı. Bir Binance sözcüsü, bu faaliyetin risk idaresinin bir kesimi olduğunu belirtti.

Düşük sermayeleri projelere yönelme hareketini Binance sözcüsü şu biçimde kıymetlendirdi:

“Bu atılım, daha düşük likiditeye sahip pariteler yahut borsalarda orantısızca listelenen token’ları olan az sayıda kripto şirketini kapsıyor. “

Yakın vakitte çeşit çeşit manipülatif hususlarla ismi geçen Binance, düşük sermayeli projelerde ne üzere tesir yaratacak merak konusu oldu. Kripto yatırımcıları ise Binance’in bu hareketini yakından takip edecek üzere görünüyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap