Binance, Kristen Hecht’i terfi etti

Binance, Kristen Hecht’i terfi etti

Paylaş
BTC Piyasası: Binance, Kristen Hecht’i terfi etti

Binance Kristen Hecht’i uyumluluktan sorumlu lider olarak terfi etti.

Binance, Kristen Hecht’i Uyumluluktan Sorumlu Lider Yardımcılığına terfi ettiriyor. Hecht, şirketin Ahenk Yöneticisi Noah Perlman ile birlikte çalışarak, firmanın mali hata riskini azaltmasını sağlayacak.

Binance’te konum değişiklikleri

Kristen Hecht, Binance‘e bu yılın Ocak ayından itibaren Global Kurumsal Uyumluluk Lideri olarak katılmıştı. Yeni misyonunda ise Binance’in Baş Ahenk Vazifelisi Noah Perlman ile birlikte çalışarak, şirketin prestijini arttırmak ve mevzuata uyumluluk konusunda “kusursuz” hale gelmesini sağlamakla görevlendirilecek.

Ayrıca, Hecht, kripto borsasının Global Kara Para Aklama Raporlama Sorumlusu olarak da atanacak. Bu misyonda, kara para aklama raporlama vazifelileri takımlarını yöneterek, firmanın yasal gerekliliklere ahenk sağlamasını ve mali cürüm riskini azaltmasını destekleyecek.

BTC Piyasası: Binance, Kristen Hecht’i terfi etti 1

Kristen Hecht yaptığı açıklamada, Binance’in uzun bir yol kat ederek kullanıcılara ve global finans kurumlarına uyumlu bir biçimde hizmet verdiğini belirtti. Düzenleyiciler ve bölüm ortaklarıyla işbirliği yaparak kripto sanayisi hakkında daha fazla farkındalık yaratmayı umduğunu söz etti.

Kristen Hecht, Binance‘e katılmadan evvel Meta’nın artık feshedilmiş kripto para cüzdanı projesi Novi’de Baş Ahenk Sorumlusuydu. Bu yeni terfiyle birlikte Binance’in ahenk süreçlerini güçlendirmeye ve düzenleyicilerle işbirliğini artırmaya odaklanacak.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap