Binance, Japonya için uğraş ediyor

Binance, Japonya için uğraş ediyor

Paylaş
BTC Piyasası: Binance, Japonya için uğraş ediyor

Binance, Japonya’da mahallî düzenlemelere tam uyacak bir kripto platformu için eforlarını sürdürüyor.

Binance, Japonya’da açmak istediği kripto ticaret platformu için lokal düzenlemelerle uğraşıyor. Şirket mahallî düzenlemelerin tamamına uymak için eforlarını artırdı.

Binance, Japonya’da lokal düzenlemelere uyacak bir kripto platformu için kolları sıvadı

Binance, Japonya‘da mahallî düzenlemelere tam olarak ahenk sağlayan bir kripto ticaret platformunu başlatmak üzere yine uğraş sarf ediyor. Platform, Salı günü başlatıldı ve Ağustos ortasından itibaren Japon sakinlerin hesap müracaatında bulunmalarına müsaade verecek. 30 Kasım’a kadar Binance’in global platformuna erişimleri sona erecek ve 1 Aralık’ta yeni platformda süreç yapmaya başlayabilecekler.

Japonya, Blockchain tabanlı sanayilere dayanak vermeye çalışıyor ve kripto kurallarını hafifletmeye yönelik birtakım adımlar atmış olsa da, genel olarak sıkı dijital varlık düzenlemelerine sahip bir ülke olarak görülüyor. Binance, Japonya’da faaliyet göstermek için lisans başvurusu yapmak maksadıyla geçmişte efor sarf etmişti, fakat bu teşebbüsler resmi bir bildirime yol açmış ve durdurulmuştu.

BTC Piyasası: Binance, Japonya için uğraş ediyor 1

Binance, dünya genelinde düzenleyici baskılarla karşı karşıya kalmaya devam ediyor, bilhassa ABD ve Avrupa üzere ana yargı bölgelerinde. Bu durum, platformun global spot kripto ticaret hacmindeki hissesini olumsuz etkilemiş görünüyor. Bu nedenle Binance, Asya’daki fırsatlara odaklanarak bilhassa Güney Kore, Tayland ve artık de Japonya üzere Asya ülkelerinde ayak izini genişletmeye çalışıyor.

Binance’in Japonya platformu müşterileri, ülkedeki öbür tüm borsalardan daha fazla 34 farklı token’a erişebilecekler. Bu, Japonya’nın kripto piyasasına daha geniş bir seçenek yelpazesi sunacağı manasına gelmektedir. Lakin, Binance’in Japonya’daki operasyonları, ülkenin sıkı düzenleyici etrafında muvaffakiyete ulaşmak için ahenk sağlamak zorunda kalacak ve Japonya’nın kripto piyasasında rekabet etmek için uğraş gösterecektir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap