Binance iOs Uygulamasında Sorunlar Yaşanıyor

Binance iOs Uygulamasında Sorunlar Yaşanıyor

Paylaş
Binance iOs Uygulamasında Sorunlar Yaşanıyor

Yapılan son açıklamalara göre, dünyanın en büyük kripto para borsaları arasında yer alan Binance’in iOS uygulamasında sorunlar yaşadığı belirtiliyor.

iOS Sorunu

Türkiye’de tanınmış bir kripto para yatırımcısı olan Onur Göksungur bugün kendi Twitter hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşımla Binance’in iOS uygulamasında bir hata aldığını dile getirdi. Göksungur’un ifadelerine göre, Binance iOS uygulamasında öncelikle uygulama verileri çok geç geliyor ve ardından “ağ bağlantısı kesildi” uyarısı ile karşılaşılıyor.

Ünlü yatırımcı yaptığı paylaşımda aynı sorunla karşılaşan başkalarının da olup olmadığını sordu ve birçok Türk kullanıcıdan aynı problemle karşılaştıkları yanıtı geldi.

Bunun yanı sıra bazı kullanıcılar uygulamaya hiç ulaşamadıklarını dile getirdi. Ayrıca sorunun, son güncelleme ardından yaşanmaya başladığı da paylaşılan bilgiler arasında yer aldı.

Binance Türkiye’nin Cevabı

Göksungur’un bu sorunla ilgili paylaşımına Binance Türkiye’den kısa sürede yanıt geldi. Binance Türkiye açıklamasında, “İlettik, en kısa sürede(1 veya 2 gün) çözecekler.” ifadelerini kullandı.

Bunların yanında bilindiği gibi özellikle son zamanlarda Binance, Türkiye’deki faaliyetlerini hızlandırmış durumda. Binance Türkiye de bu konuda oldukça aktif çalışan bir topluluk…

Ayrıca daha önce bu haberimizde de sizlerle paylaştığımız gibi Binance, Türk Lirası desteğini platformuna eklediğini açıkladı. Binance’in Türk Lirası desteğinin PaPara ile işbirliği içinde kullanıcılara sunulacağı da yapılan açıklamalar arasında yer aldı.Ayrıca Binance  geçtiğimiz aylarda da Rusya, Kazakistan, Ukrayna ve Nijerya gibi ülkelerin geleneksel para birimlerini doğrudan listeleyerek önemli bir adım atmıştı…

Kaynak: Coin Türk

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap