Binance inançlı varlık fonu 1 milyar dolara yükseltildi

Binance inançlı varlık fonu 1 milyar dolara yükseltildi

Paylaş
BTC Piyasası: Binance inançlı varlık fonu 1 milyar dolara yükseltildi

Dünyanın en büyük kripto ve Blockchain altyapı sağlayıcısı Binance, Kullanıcılar için Güvenli Varlık Fonunu 1 milyar dolar olarak güncellediğini duyurdu.

Kullanıcılar İçin Güvenli Varlık Fonu nedir?

Kullanıcılar için Güvenli Varlık Fonu (SAFU), Binance tarafından Temmuz 2018’de kullanıcıların çıkarlarını korumak için kurulmuş bir acil durum sigorta fonudur. Fon kurulduğunda Binance, kullanıcıları korumak adına fonun büyüklüğü artırmak için alım satım ücretlerinin belirli bir yüzdesini bu sigorta fonuna ayırıyor.

Binance Kurucusu ve CEO’su Changpeng Zhao (CZ), şunları söyledi:

Kullanıcılar için Güvenli Varlık Fonu 2018’de ilk kurulduğunda, Binance olası güvenlik ihlallerine karşı sigorta sağlamak için tüm alım satım ücretlerinin %10’unu tahsis etmeye başladı. İleriye dönük olarak Binance, fon büyüklüğünün kullanıcıların çıkarlarını korumak için yeterli kalmasını sağlamak için SAFU’nun büyüklüğünü izlemeye devam edecek.

29 Ocak 2022’deki açılış fiyatında 1 milyar ABD doları değerinde olan fonun değeri piyasaya göre dalgalanıyor. Fon iki cüzdan adresinde görüntülenebiliyor ve BNB, BUSD ve BTC’den oluşuyor.

Bu makale ilk olarak Kripto Para Haber üzerinde yayımlanmıştır

Kaynak:  Investing TR

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap