Binance, daha iyi ticaret için ‘Piyasa Yapıcı’ programını başlattı

Binance, daha iyi ticaret için ‘Piyasa Yapıcı’ programını başlattı

Paylaş
Binance, daha iyi ticaret için ‘Piyasa Yapıcı’ programını başlattı

Binance, yüksek hacimli faaliyeti artırmak için Futures Market Maker programını duyurdu ve tüm yatırımcılar ve traderlar için daha iyi ticaret fırsatları sunuyor.

Binance’a göre, eğer bir kullanıcı daha iyi bir piyasa yapıcı stratejileri seviyesine sahipse ve 30 günlük işlem hacmini Binance platformunda 1.000 BTC’ye kadar aşmışsa, kullanıcı, bu programa katılmaya davet edilir. Bir kullanıcı, diğer borsalarda benzer birimlere sahipse de programa katılabilir.

Bu program 30 Aralık 2019 tarihine kadar aktif olacak ve Binance Futures BTC/USDT sürekli sözleşmesiyle sınırlı olacak. Piyasa yapıcılar, hacmine ve karşılaması gereken gereksinimlere dayalı bir skor elde edecekler. Her iki haftada bir piyasa yapıcılar sıralanacak ve en yüksek sıralamayla piyasa yapıcıları arasında 100.000 USDT’lık bir bonus paylaşılacak.

Bileşik puan, emrin süresi, emrin büyüklüğü, piyasaya çıkma süresi, piyasa yapıcının hacimleri ve teklif farkı gibi bazı faktörlerle hesaplanacaktır. Şirket e-posta kimliğine profil vererek ve piyasa yapıcı hacimlerin kanıtlarını e-postayla göndererek veya doğrudan Ana Hesap Yöneticisine başvurarak bu programa uygulaması kolaylaştırılmıştır.

Bir kullanıcı bu program için başvuru yaparsa, piyasa yapıcılar için ücretler uygulanmaması, yüksek API limitleri, 400.000 USDT’lık bir bonus havuzuna katılma ve düşük gecikmeli bağlantı ve diğer destek hizmetleri gibi birçok avantaja sahip olacak.

cryptonewsz

Buraya tıklayarak Binance borsasında yüzde 15 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açabilirsiniz!

Kaynak: Kripto Para Haber

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap