Binance CEO’su, Kripto Dünyası İçin Kıymetli Açıklamalar Yaptı!

Binance CEO’su, Kripto Dünyası İçin Kıymetli Açıklamalar Yaptı!

Paylaş
BTC Piyasası: Binance CEO’su, Kripto Dünyası İçin Kıymetli Açıklamalar Yaptı!

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance CEO’su Changpeng Zhao, piyasaya FUD yayılmaya çalışıldığını söylüyor. Lakin, bu kelamda FUD’a karşın, gerçekte kripto sanayisinin son haftalarda bir dizi büyük yarar elde ettiğini belirtiyor.

Binance CEO’su: FUD’a prestij etmeyin!

Btcpiyasasi.com’dan takip ettiğiniz üzere, Binance’ın kurucu ortağı ve CEO’su Changpeng Zhao (CZ), son vakitlerde piyasada yaşanan belirsizliğe karşın bilançosunun güçlü kalmasını ve çalışanlarını elde tutmayı başardı. Böylelikle, kendi alanında dünyada en büyük pozisyonda olan firmasına yönelik son söylentileri boşa çıkardı.

Binance işvereni 7 Eylül’de X’te yayınladığı bir yazıda olumsuz haberleri ve söylentileri ele aldı. CZ, banka operasyonlarını, davaları, prestiji para kanallarının kapanmasını, eser tasfiyelerini ve çalışan değişimlerini bir FUD (korku, belirsizlik, şüphe) ortamı yaratmakla suçladı. Bu bağlamda CZ, değerlendirmelerine şu formda bir giriş yaptı:

Toplumda kimi tartışmalar gördüm. Gerçek şeyi yaptığınızda ve FUD olduğunda, hiçbir şey yapmak zorunda değilsiniz. Topluluk sizi savunur. Özetlememe müsaade verin. Bankaların batması, davalar, prestiji para kanallarının kapanması, eser tasfiyeleri, çalışan zamanı, çıkış piyasaları vs. çok sayıda olumsuz haber/söylenti oldu.

CZ: Üst seviye ayrılıklar bilhassa kripto bölümünde bir realite!

Binance işvereni, “Bilin bakalım neyimiz yok? Likidite meselemiz yok,” diye vurguladı. Bu doğrultuda, “Tüm para çekme süreçleri ve para yatırma süreçleri düzgün bir halde gerçekleştiriliyor. Tüm müşteri fonları inançta ve %100 teminatı var.” dedi.

Ancak gözlemciler, eski strateji müdürü Patrick Hillmann, eski eser müdürü Mayur Kamat, eski Asya-Pasifik lideri Leon Foong ve eski ahenkten sorumlu kıdemli lider yardımcısı Steven Christie de dahil olmak üzere, sadece Temmuz ve Eylül ayları ortasında en az 10 Binance yöneticisinin dümeni bıraktığını belirtti. Bununla birlikte CZ, Temmuz ayında çalışan değişimlerinin her şirket için olağan olduğunu söyledi. Bilhassa de kripto üzere süratle değişen bir ortamda olanlar için bunun bir ‘gerçek’ olduğunu belirtti.

Binance CEO’su kripto dünyasındaki kazanımlara dikkatleri çekti

CZ, kısa mühlet evvel yayınladığı bir yazıda Binance’in muhtemelen dünyada kendi boyutundaki ve yaşındaki rastgele bir teknoloji teşebbüsünün en düşük kurucu grup zaman suratına sahip olduğunu söyledi.

Bu ortada Binance CEO’su son vakitlerde kripto para bölümünde yeni prestiji para kanallarının açılmasından bahsetti. Ayrıyeten, yeni eserlerin piyasaya girmesi, işe alımlar ve yeni pazarlar üzere kimi kazanımlara dikkatleri çekti. Bunların yanı sıra mahkeme salonundaki kimi kazanımlara da işaret etti. Bilhassa Ripple ve Grayscale’ın ABD Menkul Değerler ve Borsa Komisyonu’na karşı kazandığı zaferleri işaret etti.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap