Binance CEO’su Konuştu! Tarihî Döngüye Dikkat

Binance CEO’su Konuştu! Tarihî Döngüye Dikkat

Paylaş
BTC Piyasası: Binance CEO’su Konuştu! Tarihî Döngüye Dikkat

Genellikle CZ olarak bilinen Binance kurucusu Changpeng Zhao, 1 Eylül’de düzenlenen Ask Me Anything (AMA) oturumunda konuştu. Buna nazaran kripto para piyasasının çeşitli istikametlerini tartıştı. CZ, piyasa döngüleri ve Binance’in kullanıcı tabanına ait görüşlerini paylaştı. Öbür tarftan söylentileri çürüttü ve kripto paraların geleceğine ait vizyonunu lisana getirdi.

Binance CEO’su ve kripto para piyasası döngülerini anlamak

Binance CEO’su CZ, kripto para piyasasının takip etme eğiliminde olduğu tarihi dört yıllık döngüyü vurgulayarak başladı. Birçok gözlemci piyasanın şu anda bir ayı evresinde olduğuna inanıyor. Lakin kesin etap yahut taban belirsizliğini koruyor. CZ, karar vermek için piyasanın doygunluğa ulaşmasını ve fiyatların fırlamasını beklememenin ehemmiyetini vurguluyor. Ayı piyasalarında bile fırsatların var olduğunu vurguluyor.

BTC Piyasası: Binance CEO’su Konuştu! Tarihî Döngüye Dikkat 1

CZ ayrıyeten kripto para bölümündeki kimi olumlu gelişmelere de dikkat çekiyor. Bilhassa, kesimin büyümesi için olumlu bir işaret olarak gördüğü artan düzenleyici iştirakten bahsdiyor. Binance, bu alandaki gelişmeleri ilerletmeye kararlı.

150 milyon kullanıcı kilometre taşının aşılması

CZ, LAKİN sırasında kıymetli bir kilometre taşını paylaştı. Binance artık 150 milyon kullanıcıyı aştı. Bu muvaffakiyet, platformun popülaritesinin ve kripto para ekosistemindeki merkezi rolünün altını çiziyor. Piyasa söylentilerine değinen CZ, “Binance’in BNB fiyatını korumak için Bitcoin sattığı” savlarını kesin bir lisanla yalanlıyor. Bu söylentilerden geç saatlere kadar haberdar olmadığını açıklayarak borsa tarafından gerçekleştirilen bu çeşit aksiyonları reddediyor.

BTC Piyasası: Binance CEO’su Konuştu! Tarihî Döngüye Dikkat 2

Diğer tarftan ünlü CEO’nun ademi merkeziyetçilik ve gelecek trendleri hakkında da görüşleri var. CZ, Binance Coin’in (BNB) Binance ekosistemi içindeki rolüne değiniyor. BNB’nin merkeziyetsiz olduğunu belirtiyor. Ayrıyeten, ferdî olarak BNB için hiçbir planı olmadığını vurguluyor. Birincil odak noktası, merkezi ticaret platformu için düzenleyici hususlar etrafında dönüyor. Binance, BNB ekosistemindeki projeleri etkin bir formda destekleyerek yatırım takviyesi veriyor. Ayrıyeten Binance platformunda listeleme imkanı sunuyor. CZ, opBNB üzere projeleri maliyetleri azaltan heyecan verici gelişmeler olarak göstererek merkeziyetsizleşmeye yönelik artan eğilimin altını çiziyor.

ABD düzenleyici kurumlarıyla işbirliği

CZ, kripto para ünitesi sanayisini olumlu istikamette yönlendirmek için ABD düzenleyici kurumlarıyla gelecekte işbirliği yapma umudunu lisana getiriyor. ABD kurumlarının ABD ticaret platformlarından datalara erişebileceğini kabul ediyor. Başka taraftan kripto para ünitesi düzenlemesi konusundaki mevcut belirsizliklerine dikkat çekiyor. Binance CEO’su CZ, kesim için daha elverişli bir ortamın teşvik edilmesi için bağlantı ve işbirliğinin ehemmiyetini vurguluyor.

BTC Piyasası: Binance CEO’su Konuştu! Tarihî Döngüye Dikkat 3

Btcpiyasasi.com olarak baktığımızda özetle, Binance CEO’su CZ’nin görüşleri gelişen kripto para piyasasına işaret ediyor. Ayrıyeten Binance’in etkileyici kullanıcı tabanına, piyasa söylentilerine ait açıklamalara vurgu yapıyor. Buna nazaran kripto para alanında merkezsizleşmenin ve düzenleyici işbirliğinin artan kıymetine ışık tutuyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap