Binance, Bu 22 Altcoin İçin Duyurdu: Listeleme de Var!

Binance, Bu 22 Altcoin İçin Duyurdu: Listeleme de Var!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Binance, Bu 22 Altcoin İçin Duyurdu: Listeleme de Var!

Dünyanın önde gelen kripto para borsası Binance, yakın vakitte yaptığı bir dizi duyuruyla kripto dünyasını şekillendirecek heyecan verici gelişmeleri açıkladı. İşte değerli duyuruların bir dökümü:

Binance.US, FORT’u listeliyor

Binance’in ABD’deki iştiraki Binance.US, yeni bir altcoin olan Forta’yı (FORT) listeleyeceğini açıkladı. Bu kripto para borsası, FORT’u listeleme kararını 29 Ağustos’ta platformda halihazırda açık olan mevduatlarla duyurdu. Bir güvenlik kontrol protokolü olarak faaliyet gösteren Forta, kullanıcıları zincir üzerindeki tehditleri, suiistimalleri ve kara para aklama faaliyetlerini tespit etme konusunda güçlendirmeyi amaçlıyor. Blockchain datalarını takip eden özel botların entegrasyonu, potansiyel tehditlerin gerçek vakitli olarak izlenmesini sağlıyor. FORT için alım satım 30 Ağustos’ta TSİ 16:00’da, bilhassa FORT/USDT alım satım çiftinde başlayacaktır.

Ulaş Utku Bozdoğan: Binance, Bu 22 Altcoin İçin Duyurdu: Listeleme de Var! 1

Borsa, opsiyon tekliflerini genişletiyor

Binance Options, 30 Ağustos’ta ek BNBUSDT Günlük Opsiyonlarını piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Avrupa usulü çerçeveye bağlı olan bu opsiyon kontratları, yatırımcılara keşif için daha fazla yol sunacak.  BNBUSDT Günlük Opsiyonlar da birebir gün tanıtılacak ve daha sonra her gün TSİ 11:00’de listelenecek. Daha da kıymetlisi, BNBUSDT Haftalık, Aylık yahut Üç Aylık opsiyon mukavelelerinin sona ermesiyle çakışmaları durumunda yeni listeleme yapılmayacaktır. Bu yeni opsiyonlar, ticaret topluluğuna esneklik ve seçenekler getirmektedir.

Yeni Dual Investment eserleri tanıtıldı

Binance, kullanıcılara hem Düşük Alım hem de Yüksek Satım stratejilerine katılma fırsatı sunan yeni bir İkili Yatırım eser kümesini tanıttı. Abonelik formatı birinci gelene birinci hizmet temeline nazaran işliyor. İkili Yatırım özelliği, kullanıcıların çeşitli kripto para üniteleri için belli fiyatları ve ödeme tarihlerini hedeflemeleri için bir platform sağlıyor. Sahip oldukları varlıklar üzerinden ödül biriktirmek yahut stratejik alım ya da satım yapmak isteyen kullanıcılar bu tekliften yararlanabilir. Maksat para üniteleri, ödeme tarihleri ve yatırım şartları açıkça belirtilerek kullanıcıların şuurlu kararlar almaları için kolaylaştırılmış bir yol sunulmaktadır. Kelam konusu eserlerde ETH, BUSD, BTC yahut BUSD yatırılmakta. Karşılığında ETH, BNB BTC, ETH, SOL, MATIC, ADA, BNB, DOT, BCH, AVAX, FTM, ALGO, NEAR, ATOM, XRP, DOGE yahut LTC alınmakta.

Ulaş Utku Bozdoğan: Binance, Bu 22 Altcoin İçin Duyurdu: Listeleme de Var! 2

Binance, CYBER için imtihan yapıyor

Binance’in Simple Earn platformu, yeni kullanıcıları hedefleyen CYBER Quiz Promosyonunu başlatıyor. Binance Research’teki “CyberConnect (CYBER) – Merkezi Olmayan Bir Toplumsal Ağ Protokolü” raporunu okuyan ve beş imtihan sorusunun tamamını yanlışsız yanıtlayan iştirakçiler, 150 günlük fiyatsız CYBER Locked Products durumu alma bahtına sahip olacak. Bu promosyon, 29 Ağustos’tan 12 Eylül’e kadar devam edecek ve kullanıcıların iştirakini ödüllendirirken eğitici içeriklerle ilgilerini çekmeyi amaçlıyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap